PLAY LIFE SHOW start o 14

Dziś jest z najbardziej pozytywnych dni w roku dzięki WOŚP. PLAY jest bardzo zaangażowany w ten dzień i mnóstwo PLAYERsów charytatywnie wspiera Fundację w całej Polsce. Ja właśnie dotarłem do Rzeszowa. Biało i pada śnieg.

Najważniejszy dla nas jest PLAY LIVE SHOW, który startuje dziś o 14 na naszym kanale youtube https://youtu.be/RALzqRO6uBs

Oraz na specjalnej dedykowanej stronie https://playdlawosp.pl/home

Gdzie już teraz możecie przejrzeć mnóstwo ciekawych aukcji, które kończymy dziś wieczorem zatem nie ma co się zastanawiać.

Najważniejsze jest aby oglądać, oglądać, oglądać bo PLAY za to płaci!!!

W związku z tym ważna informacja. Okazało się, że koleżanki z marketingu internetowego jednak czytają mojego bloga. Jestem bardzo miło zaskoczony 😍❤️😍 i poprosiły mnie o ważne sprostowanie. Otóż napisałem ostatnio, że nie wiem jak liczymy wyświetlenia i wszystko się wyjaśniło 🤩

Jest o tym mowa nawet w regulaminie akcji!!! Jasno z niego wynika, że powinniśmy przekroczyć 2 miliony wyświetleń, żeby zdobyć na rzecz Fundacji 400 000 zł. Zapraszam zatem serdecznie do oglądania.

W regulaminie jest wszystko jasno i precyzyjnie wytłumaczone

Trzymam kciuki Paulina!!!

Komentarze

  1. Marekk pisze:

    panie reczniku Gruszko

    kiedy jakiś powiew świeżości w ofercie Play Na Kartę?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty