PLAY nakręca WOŚP po raz ósmy

Wow, to już ósmy raz a energia ogromna. To jeden z naszych ulubionych projektów w PLAY i cieszę się bardzo, ze gramy z orkiestra już ood tak dawna. Oby jak najdłużej.

W tym roku najważniejszy jest PLAY Live Show! Czyli wszystko, albo prawie wszystko co najlepsze w polskim youtubie. Prawie bo nie zaprosili mnie i chyba Mobzilli też nie będzie haha. Start o 14 w niedzielę i show trwa do 19. Ponad 30 najlepszych youtuberów. Wymienie tylko tych których znam osobiście i bardzo lubię czyli Maciek zDupy, Blowek, Gimper… reszty nie znam 😳 jeszcze! Mnóstwo konkursów, zabawy no i fajne aukcje, gdzie fani mogą wygrać coś bardzo osobistego od gwiazd!

Najważniejsze jednak jest to, żebyście to oglądali. Im więcej widzów tym większa kasa. Jaka? Ja wiem, ale nie powiem, bo nie rozumiem mechanizmu naliczania, nikt go nie rozumie dlatego nie pytajcie. Generalnie im więcej tym lepiej.

Gdzie? Specjalna strona https://playdlawosp.pl/home lub playowy kanał na YT.

Warszawiacy wpadajcie do naszej strefy. Diabelski Młyn już się kręci, widziałem przed chwilą. Jutro też spotkacie tam swoje ulubione gwiazdy z YT. Mnie nie będzie (gwiazda?) bo mam wejście na żywo z Rzeszowa!

Jak zwykle bardzo ważny element to złote karty. Jest ich 100 i wszystkie są bardzo drogie. Same kozackie numery… licytowałbym.

Pamiętajcie o numerze 75 565 – sms charytatywny za 5 zł i VAT.

Ktoś kto jest na moim insta to widział unikalny Xiaomi MI MIX 3 Palace Museum Edition do którego dorzuciliśmy fajny PLAYowy numer. O nim więcej w osobnym wpisie.

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  Brzmi nieźle.:)Raportuj

 2. Gie Gie pisze:

  Powtórzę pomysł sprzed roku. :) https://blogplay.pl/2017/01/zapraszamy-na-diabelski-mlyn/#comment-290841
  Zainstalujcie tam kamerkę 360 i nagrajcie filmik kiedy będzie na górze, w najwyższym punkcie, albo zróbcie transmisję live z takiej kamerki. Xiaomi ma taką kamerkę w swojej ofercie.Raportuj

 3. Alien pisze:

  Gramy razem!Raportuj

 4. ktryk pisze:

  Gramy ,mundurowi chcą pomagać oficjalnie ,ale nie mogą tego robić tylko po kryjomu . Na przykład tak . Chore czasy i prezydent Dup- że na to pozwala . Jedną decyzja by to zmienił i wszyscy by mu byli wdzięczni .Raportuj

 5. asdf pisze:

  Mam aplikację Play24 na smartfonie. Dzisiaj dostałem jakieś info, że syn milicjanta robi zbiórkę. Dla mnie zbędne odwracanie uwagi. A jak była promocja na koniec roku, to powiadomień żadnych nie było, choć to by było wartościowe. Nie to co spam o zbiórce pieniędzy.Raportuj

 6. Prawda pisze:

  Dlaczego przez OWSIAKA NIE MOGĘ SIĘ Z NIKIM POŁĄCZYĆRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty