PLAY najlepsze smartfony 2018

Udostępnij

Zapraszam do PLAY kuchni i tym razem uchylam rąbka tajemnicy sprzedażowej. Zobaczcie, które smartfony sprzedawały się najlepiej w 2018 roku. Będziecie zaskoczeni albo i nie. w TOP brakuje seksownych flagowców. Rządzi średnia półka.

Każdy smartfon skomentował najlepszy moim zdaniem ekspert czyli Paweł Mobzilla za co serdecznie mu dziękuję.

Z góry dziękuję wszystkim redakcjom, które opublikują nasz film. To będzie bardzo miły gest ;-)

Zobacz więcej

13 KOMENTARZE

  1. Recenzenci nie dostają tańszych modeli, które dobrze się sprzedają u operatorów bo po ich opiniach sprzedaż mogłaby siąść. Tak podejrzewam. ;)

    • Akurat Paweł robi to bardzo transparentnie podając plusy, minusy ale wybór zostawia widzom. Ale czasem pomaga (nie tylko on zresztą) podpowiadając, że w danej cenie lub za niewielką dopłatą można mieć coś lepszego.

  2. Mogę wyjść na monotematycznego, ale wyniki sprzedaży za rok 2018 potwierdzają jak powiedzieliście, że Polacy kupują raczej albo smartfony ze średniej półki, albo flagowce, które zdążyły potanieć. Dlatgo warto w takich telefonach też wdrażać VoLTE i Wi-Fi Calling.

  3. L💜ve, l❤ve, l💘ve….
    Jutro powszechna celebracja święta miłości 💕…dlatego fajny byłby konkurs walentynkowy, bo przecież na świecie nie ma nic piękniejszego od miłości.

  4. Swego czasu pamiętam 200 % doładowania na kartę w Play ,to były czasy !!! A teraz ,kilka lat biedya może coś ????? Pozdrawiam wszystkich 💑💏💑🙌🙌🙌!!!!

  5. A konkurs z Meizu serio będzie czekał do 2500k subów? Akurat ostatnio mi się przypomniało, że brałem udział i zaglądam, a tam bez zmian. Subów chyba nie przybyło i temat poległ. Jest sens czekać na wyniki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości