TESTUJEMY TV W PLAY

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

No i wszystko jasne. Super oferta dla testera. Nie przegapcie okazji uczciwie ostrzegam.

Komunikat prasowy napisany pięknie przez Ewę:

Testuj PLAY NOW TV

PLAY zaprasza wszystkich do testów telewizji

– przez 6 miesięcy bez opłat i zobowiązań!

PLAY kolejny raz zaprasza klientów do współtworzenia i testowania swoich usług, podobnie jak robił to w grudniu 2006 roku z programem „Nadchodzi4” przed swoim komercyjnym startem czy akcją „Testuj Smartfona” w sierpniu 2011.

Tym razem od 21 lutego 2019 roku PLAY zaprasza wszystkich do testów nowej usługi telewizyjnej PLAY NOW TV. Nie trzeba być klientem Play, nie jest nawet konieczny telewizor SMART TV by rozpocząć testowanie – wystarczy dostęp do internetu, wejście HDMI w telewizorze lub monitorze i przede wszystkim gotowość testowania i współtworzenia nowej usługi razem z PLAY.

Jak działają testy TV w Play?

Przez pierwsze 6 miesięcy testujący może bez opłat korzystać z TV BOX i pakietu PLAY NOW TV BOX. Co więcej, przez ten czas może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi i zwrócić TV BOX.

Testujący usługę PLAY NOW TV otrzymuje bez opłat dostęp do oferty kanałów telewizyjnych i kolekcji na żądanie oraz urządzenie TV BOX z pilotem z funkcją wyszukiwania głosowego.

Pierwsze 6 miesięcy to czas, kiedy testujący mogą podjąć decyzję, czy chcą dalej korzystać z usługi, czy zwrócić TV BOX i odstąpić od umowy.

Ci, którzy zdecydują się na pozostanie z usługą od 7. miesiąca będą ponosić opłatę za korzystanie z pakietu PLAY NOW TV BOX w wysokości  20 zł/mies (dla abonentów PLAY NOW) lub 35 zł/mies (dla osób, które nie są abonentami PLAY NOW lub w ogóle nie posiadają żadnej innej usługi w Play).

PLAY będzie zachęcał testerów do dzielenia się wrażeniami  z testu, będzie również proaktywnie kontaktować się z uczestnikami testów, żeby zebrać informacje zwrotne, uwagi i wrażenia z testowania poprzez specjalny formularz na stronie internetowej oraz telefonicznie.

Co można oglądać?

Testerzy mają dostęp do kanałów z pakietu PLAY NOW TV BOX, na który składają się:

 • kanały z Pakietu Podstawowego PLAY NOW:

·        kanały dostępne wyłącznie dla klientów TV BOX:

Dzięki temu, że TV BOX ma wbudowany tuner DVB-T/C, po podłączeniu go do anteny telewizyjnej lub sieci kablowej, testujący otrzymają dostęp również do podstawowych kanałów z Cyfrowej Telewizji Naziemnej.

Testujący może również odpłatnie aktywować inne dodatkowe pakiety i serwisy wideo oraz wypożyczać filmy VOD.

Dodatkowe pakiety to:

Pakiet Extra 20 zł/mies

Pakiet Sport 15 zł/mies

Pakiet Kids 10 zł/mies

HBO GO 25 zł/mies

 

Z pakietów Extra, Sport, Kids i HBO GO klienci mogą korzystać przez pierwszy miesiąc bez opłat – w przypadku pierwszej aktywacji. Każdy z pakietów można włączyć i wyłączyć bezpośrednio na TV BOX.

Dzięki usłudze Netflix – płacę z Play, która od 21 lutego br udostępniona zostanie również na TV BOX, testujący będą mogli wygodnie płacić za subskrypcję Netflix na swoim rachunku Play. Opłaty za korzystanie z Netflix zaczynają się od 34 zł za miesiąc – w zależności od wybranego Planu Netflix.

Dodatkowo dzięki TV BOX i systemowi operacyjnemu Android TV można pobierać aplikacje ze sklepu Google Play i korzystać na swoim telewizorze m.in. z Tidal, gier czy z preinstalowanej aplikacji YouTube.

 

Czym jest TV BOX od Play?

Nasz TV BOX to pierwsze na polskim rynku urządzenie, które łączy HBO GO, Netflix, YouTube i popularne kanały telewizyjne oraz pozwala zarządzać swoją ofertą. To urządzenie umożliwiające oglądanie kanałów telewizyjnych oraz treści na żądanie dostarczanych poprzez Internet a także – po podłączeniu do odpowiedniej instalacji – z anteny telewizji naziemnej lub sieci kablowej. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV 8.0. W przypadku odpowiednio szybkiego połączenia internetowego pozwala oglądać treści w rozdzielczości 4K (UHD), o ile dany materiał jest w takiej rozdzielczości dostępny. Filmy w rozdzielczości UHD można znaleźć m.in. w Netflix oraz YouTube.

TV BOX może służyć także jako prosta konsola do gier, które można pobrać ze Sklepu Google Play i obsługiwać pilotem lub, po podłączeniu, padem.

Pilot do TV BOX, dzięki technologii Bluetooth, pozwala korzystać w obsługi głosowej, czyli wyszukiwać treści komendami głosowymi. TV BOX przeszuka zarówno treści PLAY NOW, jak i YouTube i innych aplikacji, które są zintegrowane z wyszukiwarką Google na Android TV np. Netflix.

Tak, jak inne urządzenia z Android TV, TV BOX od Play umożliwia korzystanie z funkcji CAST, czyli przenoszenia obrazu i dźwięku ze smartfona lub laptopa na telewizor.

 

Jak dołączyć do testów?

Przystąpienie do testów jest niezwykle proste – wystarczy przyjść do salonu fioletowego operatora, podpisać umowę i odebrać TV BOX. Liczba urządzeń przeznaczonych do testowania jest ograniczona – dlatego warto się spieszyć i  odwiedzić jak najszybciej najbliższy salon PLAY.

 

play_now_tv_18.02.2019

Tradycyjnie zapraszam wieczorem na Q&A na temat oferty. Tym razem pomogą mi dwie fantastyczne dziewczyny, które o TV wiedzą wszystko!!!

Komentarze

 1. Essa pisze:

  Solidne łokieto!Raportuj

 2. morpheus pisze:

  Może zanim drogi rzeczniku zaczniecie zapisywać na testy to może poinformujcie własny BOK o tym fakcie, bo ani na infolinii ani na czacie nic nie wiedzą, że w ogóle ma być jakaś promo. Słabe to.Raportuj

 3. lukasz pisze:

  Dlaczego HBO GO kosztuje 25zł, skoro bezpośrednio u nich można płacić 19.99. Co takiego dajecie ekstra za 5 zł?Raportuj

  • możesz kupić u nich, ściągnąć na tv boxa apkę i oglądać. Proszę bardzoRaportuj

  • Aryast pisze:

   Mamy dodatkowo zerowanie ruchu, który zużyjesz oglądając HBO GO w PLAY NOW w naszej sieci. No i tak naprawdę dostajesz dwie usługi – dostęp do HBO GO w PLAY NOW i dodatkowo dostęp we wszystkich aplikacjach należących do HBO.Raportuj

 4. Adrian pisze:

  Będzie to dostępne w przyszłości w formie prepaid na wolnym rynku coś na wzór player+box ?Raportuj

  • tomasz pisze:

   Klasycznie musi pojawić się jakiś karciarz, który chce coś w ofercie na kartę i oczywiście taniej niż w abo :)Raportuj

   • Adrian pisze:

    O co Ci chodzi? Masz w czymś problem?, zawistny abonamentowcuRaportuj

    • Kapo pisze:

     Tomasz ma zawsze problem jeśli chodzi o karciarzy,chyba jak pamiętam dobrze ,odkąd blog Play powstał…!!!¡Raportuj

    • tomasz pisze:

     Nie mam już abo w Play, ciesze się z zielonej konkurencji od jakiegoś czasu :) A na forum nie ma mnie od początku jego istanienia.
     Ale lubie smiać się z karciarzy, którzy za doładowanie 5 zł na rok chca wszystko :)Raportuj

     • Adrian pisze:

      Nie mierz wszystkich jedną miarą. Nie mam abo bo chce mieć wolność i brak umów a nie po to by płacić 5 zł na rok. Zapytałem o wersje prepaid co nie znaczy ze chcę mieć full pakiety za kilka złotych.Raportuj

 5. niewykluczone. To byłby dobry pomysł, szczególnie, że urządzenie daje znacznie więcej możliwości.Raportuj

 6. Karol pisze:

  Nie rozumiem, dla kogo 20zł, czy jak ktoś nie ma Play Now, ale ma usługę Play Odnowa to promocja obowiązuje?
  „20 zł/mies (dla abonentów PLAY NOW) lub 35 zł/mies (dla osób, które nie są abonentami PLAY NOW lub w ogóle nie posiadają żadnej innej usługi w Play). „Raportuj

 7. Robert pisze:

  Lista kanałów?Raportuj

 8. Piotr K pisze:

  Super sprawa, z chęcią przetestuje. Mam nadzieję tylko że dekoder będzie lepszy nic badziewie od player które non stop się tnie, zamula, i działa jak mu sie podoba… szkoda tylko że tak mało kanałów w ofercie, zwłaszcza tych filmowych oraz popularno-naukowych.Raportuj

  • testowanemu koniowi nie zagląda się w zęby jak to mówią na TasmowejRaportuj

   • Piotr K pisze:

    racja, w okresie testowym się zgodzę z tym, lecz po 6 miesiącach płacić 35zł (45zł – 10zł zgody marketingowe, – 15zł inny abonament, z wykluczeniem miksów, internetu elastycznego) za kilka kanałów to troszkę bez sensu, tym bardziej iż dekoder jest tylko na użyczenie. sam od wczoraj testuje boxa, jestem dosyć zaskoczony na plus, lecz już znalazłem dwie irytujące kwestie, mianowicie złe skalowanie obrazu w aplikacjach (ucina obraz po prawej oraz na dole) oraz ta nieszczęsna dioda na zasilaczu… w nocy oświetla cały pokój ;-)Raportuj

    • Piotr K pisze:

     jeszcze zapomniałem o pilocie który nie daje możliwości sterowania telewizorem, kinem domowym/snoudbarem. przez co potrzebne są co najmniej 2 piloty ;-)Raportuj

 9. damdol5 pisze:

  Jest szansa Marcin na więcej kanałów sportowych :)?Raportuj

 10. doktorarca pisze:

  A w jakim czasie można zrezygnować z testowania?? czy jak wezmę tv boxa np 22 lutego to 6 miesięcy upływa 22 sierpnia…to czy ja mogę np zrezygnować 21 sierpnia…czy trzeba zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem (do 22 lipca)??Raportuj

  • Aryast pisze:

   Jeśli chcesz zrezygnować, wystarczy w ciągu 180 dni od dnia odebrania boxa, oddać go w tym samym salonie i odstąpić od umowy. Nie trzeba robić tego z wyprzedzeniem.Raportuj

 11. pastus pisze:

  powiedzcie tym w salonach ze jest cos takiego bo jestem przekonany że nic nie wiedząRaportuj

 12. marys33.mc pisze:

  Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens !!?Raportuj

 13. hgf pisze:

  Yyyyy… w pakiecie podstawowym PLAY NOW są kanały: WP, METRO, ZOOM i WP, które są dostępne w naziemnej TV na MUX 8, więc w podstawowym tak naprawdę jest 19 kanałów, a nie 23.
  PS. za użyczenie dekodera coś się płaci czy tylko za pakiet?Raportuj

 14. bar pisze:

  Jest szansa w przyszłości na eleveny w hd?Raportuj

  • Aryast pisze:

   Kanały Eleven są w HD (1080p), pod warunkiem, że jakość internetu jest wystarczająco dobra – niezbędne stabilne 5 Mb/s. Jeśli aktualne parametry łącza są niższe, strumień wideo dostosowuje się do możliwości i jakość może być niższa (720p lub SD).Raportuj

   • bar pisze:

    Dzięki za pomoc, już ustawiam się w kolejce do testowania. A jak wygląda sytuacja z dodatkowymi pakietami np. eleven? Mogę je dobrać w trakcie trwania zobowiązania czy muszę się deklarować od razu?Raportuj

    • bar pisze:

     A i jeszcze jedno pytanie, macie może liste salonów w Krakowie gdzie ta opcja będzie dostępna? Czy każdy salon czy wysepka w ch będą miały możliwość udostępnienia tej opcji?Raportuj

    • Aryast pisze:

     Możesz włączyć każdy pakiet w dowolnym momencie. I w dowolnym momencie wyłączyć. Nie musisz deklarować od razu, możesz uruchomić w menu TV BOX.Raportuj

 15. gm_k pisze:

  Oferta uważam, że jest wystarczająca. Po co komu 150 kanałów, z których ogląda się tylko kilka? Choć i tak pewnie ją rozwiniecie i będzie jeszcze lepiej. Samo urządzenie – super. Uważam, że jest to dużo lepsza opcja, niż player+ BOX, bo Wasz BOX ma Androida, który oczywiście pozwala na dużo więcej, niż ich zamknięty software. Za to ogromny plus. Rozumiem, że na razie boxy tylko na wynajem?

  Zmieniając trochę temat :) Wasza nowa strona www – rewelacyjna. Jeszcze tylko dostosować Play 24 do nowego wyglądu i będzie świetnie.Raportuj

 16. Maciej pisze:

  W salonie uzyskałem odpowiedź że dekodery dostaną w ciągu 4-5 dniRaportuj

 17. SMUTNY pisze:

  Jak są traktowani ci co są na kartę? płacą jako 35zł? czy 20zł?Raportuj

 18. playBIG pisze:

  Nagrywanie ma? USB?Raportuj

 19. KaEr pisze:

  może to zabrzmi szalenie, ale pogadajcie z cyfrowym polsatem o udostępnieniu ligi mistrzów, ncplus o kanale canal+ sport i z eurosportem – jak ułożycie to rozsądnie cenowo to zwojujecie rynek – nie ma dostawcy który miałby to wszystko,

  korzystam z playnow od długiego czasu, bez zastrzeżeń (jedynie w ostatnich 2 tygodniach jakieś przeciążenia, ale miejmy nadzieję że to w związku z powyższymi zmianami – przejściowy epizod)Raportuj

   • KaEr pisze:

    Podpisałem umowę do testów. Nie mam dostępu do wymienionych kanałów. Ale po kolei: w lutym podpisałem 2 nowe umowy na internet. Spowodowało to podmianę mojego numeru telefonu w usłudze playnow.pl (jak się okazało to jest jednak numer telefonu a nie ewidencyjny konta PlayNow jak myślałem – wyszło na to że od ponad roku logując się do playnow.pl na moje dane P24 otrzymywałem dostęp do nie swoich pakietów). Podpisanie nowej umowy spowodowało podmianę numeru telefonu w playnow.pl na jeden z nowych, a co za tym idzie zmianę pakietów. W czwartek próba zmiany numeru przez infolinię – bezskuteczna. W piątek podpisanie umowy na Play Box TV, przy zakupie ustawienie jednego numeru do zarządzania usługą – numer nadal internetowy i tylko kilka kanałów podstawowych. Nie da się dokupić żadnego pakietu. Ticket zgłoszony w piątek do działu technicznego, po kilku godzinach doszło info że wymaga dodatkowej weryfikacji. W P24 numer telefonu do zarządzania usługą również zmieniony na mój, natomiast na siłę nadal jest ten od karty do internetu. Obsługa nie radzi sobie z ustawieniem usługi zgodnie z przeznaczeniem i oczekiwaniami. Gdzie szukać wsparcia? :-(Raportuj

  • damdol5 pisze:

   NC+ to w sumie ma taki zestaw jak podałeś :)Raportuj

   • KaEr pisze:

    Ale muszę na siłę wziąć tv stacjonarną, a na ncplus jest limit 100h/m-c. Całość ok 110 / m-c. Do tego playnow.pl wciąga nosem ncplus.pl możliwością oglądania wszystkiego wstecz do 7 dni bez wcześniejszego klikania „nagraj”…Raportuj

 20. ROBERT pisze:

  A czemu majac abonament w ofercie Internet Pro nie mozna zapisac sie xo testow? Tylko abonamenty telefoniczne?Raportuj

 21. doktorarca pisze:

  Czy tv boxy będą w każdym salonie i punkcie Play? Czy tylko w dużych miastach?Raportuj

 22. tom pisze:

  Witam a ja z innej gruszki….czy Play zamierza placic abonamentom za ogladanie tej telewizji??? bo szczerze mowiac trendy na swiecie zmierzaja wlasnie do tego….poniewaz ilosc reklam wyswietlanych podczas programu zrownuje sie z jego dlugoscia…czyli ogladasz reklamy masz tv za free oraz cos tam jeszcze:)…Raportuj

 23. adas pisze:

  jakie łacze internetowe trzeba posiadac zeby mozna ogladac w miare stabilnie programy? Rozumiem ze tv box łaczy sie przez wi fiRaportuj

  • Aryast pisze:

   Łączy się po WiFi lub ethernecie, jak wolisz. Jeśli chcesz oglądać w jakości FHD (1080) niezbędne jest stabilne 5 Mb/s. Jeśli Internet będzie miał niższe parametry, strumień wideo będzie miał jakość 720p lub SD. Dla 4K potrzebujesz ok 15-20 Mb/s, chociaż najlepiej szukać wskazówek w regulaminie danego serwisu np. Netflix.Raportuj

  • pgr pisze:

   Czytaj bo było wyżej – stabilne 5Mb/s dla jakości HDRaportuj

 24. marys33.mc pisze:

  Możesz podać specyfikacje tego sprzętu czy to tajemnica?Raportuj

 25. dareka pisze:

  Panie rzeczniku ma pytanko. Byłem dziś w salonie Play i tam uzyskałem informację że pracownicy na 26 lutego mają wyznaczone szkolenie, a dekodery będą dostepne w, salonach dopiero 1 marca. Wiec czy pracownicy są niedoinformowani czy rzeczywiście dekodery będą dostępne nie od 21 lutego a od 1 marca? Proszę o wyjaśnienie.Raportuj

 26. Marcin pisze:

  Poproszę chętnie przetestuję lubię takie testyRaportuj

 27. bieda_z_nędzą pisze:

  Strrrrrasznie marna ta wasza oferta. Przede wszystkim DROGO, BARDZO DROGO! Z czym to ma niby konkurować? Kanałów mało, oprócz HBO i National Geographic pozostałe to zwykłe śmieci (a połowa z nich to bezpłatne kanały FTA). A brak takich marek jak Discovery czy Disney tylko dobije całą ofertę. Nawet badziewna Ipla ma te kanały w pakietach za 10zł.
  W takim kształcie nie wróżę wam sukcesu. Nie wierzę, że ktokolwiek będzie skłonny do płacenia za ten śmietnik po okresie testowym.Raportuj

 28. mimochodem pisze:

  Panie Marcinie, aplikacje do oglądania TV na telefonie czy tablecie oferuje chyba każdy polski dostawca. Oprócz dekoderów jest też ten nieszczęsny box Playera. Ale nikt nie oferuje aplikacji na Apple TV. Moźe Play odważyłoby się jako pierwsze? Koszt niewielki – dostosowanie apki na Ipada – a zyskalibyście wyłączność na 100% posiadaczy ATV.Raportuj

  • Aryast pisze:

   Aplikacji na Apple TV nie mamy, ale jest obsługa Air Play w aplikacji na iOS. Wiem, ze to nie to samo, ale potrzebe oglądania na duzym ekranie realizujeRaportuj

   • mimochodem pisze:

    Z ATV miałem na myśli marzenie o alternatywie dla standardowego telewizyjnego dekodera… Może kiedyś, ktoś… Niemniej dzięki za info o Air Play!Raportuj

 29. MANIEK pisze:

  A ja z innej beczki CO SIE STAŁO ZE STRONĄ INTERNETOWĄ
  teraz nic nie mozna znalezcRaportuj

 30. Alien pisze:

  Strasznie ubogi wybór programów a do tego ze słabą ofertą programową. W zasadzie nawet za darmo szkoda na to czasu. Taka jest moja opinia. No commentRaportuj

 31. Mpiotrek pisze:

  A będzie opcja bez tego boxa np dla posiadających już boxa z Android TV?Raportuj

 32. Karol pisze:

  Zadnego dostepnego kanalu discovery… Za podstawowe kanaly dostepne w naziemnej kaza placic i co z tego ze nie musze podlaczac anteny skoro musze dodatkowo placic za abo tv naziemnej i w play. Dno dno i wodorosty. Zreszta czego się spodziewac po sieci play.Raportuj

 33. Marcin pisze:

  Halo jakieś i go kto dostanie?Raportuj

 34. Mpiotrek pisze:

  Czy będzie można zamówić przez internet czy tylko w SalonieRaportuj

 35. Aryast pisze:

  Oglądalność głównego kanału Discovery, to w styczniu ok 0,5%. Więcej szczegółów tutaj: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/top-25-kanalow-tematycznych-listopad-2018-tvn24-ttvRaportuj

  • telewidz pisze:

   Tak? A Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, ID Discovery? Te kanały także dla was nie istnieją? A może po prostu zbyt drogie opłaty licencyjne?Raportuj

 36. Krzysztof pisze:

  Które z podanych kanałów są w jakości HD ? Bo to nie jest jasne.Raportuj

 37. Radek pisze:

  W jakim formacie nagrywa ten dekoder? Dlaczego nie ma żadnej instrukcji oraz regulaminu?Raportuj

 38. klient pisze:

  Gdzie można zapoznać się z regulaminem usługi?Raportuj

 39. Radek pisze:

  Niestety w salonie w Galaxy (Szczecin) nie udało się zamówić. W systemie nie było możliwości zamówienia. Nie jestem jakimś Januszem aby biegać do innego salonu po bezpłatną TV-tym bardziej,że właśnie jadę do pracy.Raportuj

  • Kuba pisze:

   Podobno mają jakiś ogólnopolski problem. Próbowałem z Złotych Tarasach w Warszawie ok. godz 10 i się nie dało. Mają się kontaktować jak problem zostanie rozwiązany.Raportuj

 40. Wojcip pisze:

  Słaba to oferta, gdy w salonie dowiadujesz się, że wszystkie urządzenia są zarezerwowane. Czyli są, ale nie dla ciebie. W wczoraj, gdy poszedłem, by dowiedzieć się jak promocja będzie wyglądać, zapewniono mnie, że w dniu startu oferty wystarczy przyjść rano i zamówić usługę.

  Tak to miało wyglądać, Play?Raportuj

 41. szumonia pisze:

  W salonie który mam najbliżej były tylko 2 boxy (tyle dostali). Akurat byłam ja i inny gościu także po chwili już nie było żadnego :) Jak wrócę z pracy to będę testować :)
  Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. W ramach abonamentu mam Play Now w dosyć bogatej ofercie. Czy na boxie będę się mogła zalogować na moje konto i mieć do tego wszystkiego dostęp czy tylko będą te podstawowe kanały które są na czas testów?Raportuj

  • Aryast pisze:

   Bedziemy uzupełniać stany w naszych sklepach. Warto dzwonić wcześniej i sprawdzić. Dzis było duże zainteresowanie. Jesli chodzi o drugie pytanie: gdy TV BOX bedzie na tym samym koncie abonenckim, co Twoje usługi telefoniczne, obejrzysz na nim to wszystko, co masz wlaczone na tyvh numerach w PLAY NOW. Dostępna będzie suma pakietów.Raportuj

 42. Dariusz pisze:

  WITAM
  MAM MODEM Z WIFI NA SIM I OD WAS 100GB DO BIURA CZY TEN BOX ZABIERZE MI BAJTY Z MOJEJ KARTY JAK PODŁĄCZE GO POD WIFI ?Raportuj

 43. Piotr pisze:

  Czy ktoś może oficjalnie napisać czy te urządzenie ma wbudowany moduł Wi-Fi czy można tylko połączyć je po kablu.Raportuj

 44. Jaroo pisze:

  Ma wifi, ja kupiłem box o 9 rano i do teraz system nie przyjmuje numeru usługi, więc pozostaje testować YouTube… To normalne że tyle się czeka?Raportuj

  • Aryast pisze:

   Powinien zalogowac sie automatycznie po podlaczeniu do internetu. Jeśli problem nadal występuje, zrób proszę zgłoszenie w obsłudze klienta. Sprawdzimy, co sie dzieje na Twojej usłudze.Raportuj

   • bar pisze:

    Miałem dokładnie to samo, wejdź w ustawienia i wybierz uruchom ponownie i magicznie zacznie działać, a nawet o ten numer już Cię nie poprosi :)Raportuj

 45. Nick karter pisze:

  sumując wszystkie pakiety wychodzi drogo, a tak naprawdę dalej ubogo. To jest słabe jak ten box konkurencji. Paramount czy TNT to straszne kanały – reklamy i powtórki na okrągło, inne też. Nawet jak coś na nich znajdę, to nagrywam by obejrzeć z przewinięciem reklam.Raportuj

 46. Zwirz pisze:

  Dzis podpisalem umowe ale nie ma nic w niej o odstapieniu za darmo.

  Taryfa play now tv box
  Oferta promocyjna play now tv box 6 miesiecy gratis
  Jest wpisane 960zl ulgi na usluge i info ze umowa na 24m z czego 6m 0zl i od 7m 45zl.

  Tez tak macie czy inne dane na umowie?Raportuj

  • Damys pisze:

   Też tak mam. Konsultant zapewniał jednak, że nie będzie problemu z ewentualnym zwrotem i odsyłał do regulaminów.Raportuj

  • doświadczony pisze:

   Oczywiście że nie ma. Wierzysz w cuda? Im zależy tylko na nakłonieniu jak największej liczby klientów do podpisania cyrografu, dlatego miłe panie konsultantki mają mówić, że wszystko będzie ok. A to 960zł ulgi – na taką kwotę wystawią ci notę karną za zerwanie umowy przed terminem (24 m-c).
   Przerabiałem to kiedyś z Orange, Play nie jest lepszy ani o jotę.Raportuj

 47. Damys pisze:

  Czy też możecie oglądać kanał amc i 2 kanały BBC, mimo, że nie macie aktywnego pakietu Extra?Raportuj

  • Aryast pisze:

   To taki okresowy prezent od PLAY NOW. Od czasu do czasu udostępniamy kanały dostępne zwykle w dodatkowo płatnych pakietach. Najczęściej przy okazji jakiejś ciekawej premiery. Tym razem okazją jest premiera kolejnego sezonu Top Gear na BBC Brit oraz serial Stan against Evil na AMC.Raportuj

 48. Juras pisze:

  Nie ma już żadnego dostępnego tv boxa, albo sa juz sprzedane albo zarezerwowane.Raportuj

 49. Grzegorz pisze:

  W Supersamie w Katowicach tez tylko 2 urzadzenia i rozeszly sie jeden za drugim, choc bylem ok 17. Wszystko super, sprzet dziala, tylko dlaczego na pilocie jeden przycisk jest zdrapany, i to akurat od Showmaxa ;-) wystarczylo zamowic nowe przyciski do pilota, a nie szlifowac w garazu wszystkie piloty. Osobiscie mnie to przeszkadza, pilot wyglada dziwnie.Raportuj

  • Janek pisze:

   Uuu u mnie na pilocie przycisk po ShowMaksie tak sciuchany i wytarty ze prawie go nie ma i tylko z tego powodu juz wiem ze oddam po 6 miesiącach, no wyglada to zalosnie, przycisk starty fo zera z jednej strony 🤪Raportuj

   • Grzegorz pisze:

    Proste – z dekodera usunięto Showmaxa, bo nie działa w PL, ale sposób wykonania na pilocie jest tragiczny… Wystarczyło zostawić go tak jak był, albo wymienić wszystkie guziki, a nie zdrapywać zewnętrzną część z 1 guzikaRaportuj

 50. Maciejnet pisze:

  Gdzie pisać w sprawie odczuć w korzystaniu z tego dekodera. U mnie juz jest cała dobę wiec moge napisać do was co sie podoba a co nie. Na zdecydowany minus jest szybkość w przełączaniu kanałów. Dekoder muli przy takie prostej czynności. Nie sposób tego przyspieszyć. Łącze światłowodowe.Raportuj

 51. Nick pisze:

  1: dlaczego na umowie jest 45 zł skoro po testach miało być 20 zł?
  2: próba wyszukania kablowych kanałów UPC kończy się błędem.Raportuj

  • Aryast pisze:

   Ad. 1 To jest abonament bez rabatow za e-fakturę i zgody marketingowe (lacznie 10 zl mniej, jesli te zgody wyraziles) oraz bez rabatu 15 zl za to, ze masz abonament w Play z PLAY NOW, czyli będzie: 45 zl – 10 zl – 15 zl = 20 zl. Na umowie masz informacje o tych rabatach i warunkach ich uzyskania.
   Ad. 2 Zrób proszę zgłoszenie za posrednictwem Obslugi Klienta.Raportuj

  • Yarecky pisze:

   Kanały UPC znajdziesz, ale tylko w wyszukiwaniu wybierając jako operator „Inny” znajdziesz dosłownie kilka kanałów niekodowanych , wybór UPC zakończy się niepowodzeniem ze względu na kodowanie sygnału i przypisany sprzęt u operatora (dekoder/moduł CI) na tą chwilę pod tym gniazdem odbierzesz tylko kanały z naziemnej TVRaportuj

   • Aryast pisze:

    I dokladnie to powinno sie wyszukać, kanały, które sa niekodowane, to co dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej, tyle ze można je odebrać bez anteny, bo tuner TV BOX obsługuje także DVBC, a nie tylko DVBT.Raportuj

   • Nick pisze:

    Wyszukałem jako inne już wczoraj i ogólnie jest jakiś błąd z kablówkami w tym sprzęcie. Po pierwszym przeskanowaniu działał tylko 1 kanał chyba, gdy powtórzyłem procedurę było już lepiej, ale i tak np TVN działał, a Polsat nie. Trzeciej próby nie chciało mi się już robić. W UPC wszystkie te, które są Dostępne naziemnie powinny działać.Raportuj

 52. Janek pisze:

  Dlaczego w ofercie nie jakis kanałów porno, na nc+ pelno kanalow porno do wyboru a u was bida. A jak sie ma.star 40 laetnia zone to juz tylko to zostajeRaportuj

 53. Marcin pisze:

  Witam Super oferta i nowoczesna metoda oglądania tv i kanałów tylko czekam na możliwość wprowadzenia kanałów w 4k w tak to super tv box A najlepiej lubię oglądać Nacional Geographic i Bbc kanały życzę dalszych sukcesów w rozwoju i w końcu też android do tv LG dodatkowo się ma tylko przydał by się pad do grania gier na androida pozdrawiam Marcin Adamski z Boguszów Gorce.Raportuj

 54. Ola pisze:

  Canal Plus jest ?Raportuj

 55. Dust pisze:

  Dla czego box nie widzi karty micro sd, ani pendrive-ów?Raportuj

 56. Jarek pisze:

  ja niestety podpisałem Umowe w czwartek i do dzisiaj nie mam kanałów TV
  co konsultant to inne opowiesci, najpierw ze usluga aktywuje sie do 24 godzin, dzisiaj ze do 10 dni
  po wejsciu na kanal TV mam info ze mam podac numer uslugi TV z umowy, po czym jest info o braku mozliwosci zalogowania
  kilka razy resetowalem dekoder, jest podlaczony do wifi, youtube czy ipla dzialaja
  niestety pomimo wyslania dwoch zgloszen nie widze jakiejkolwiek reakcji …. poza rekomendacją czekania i cierpliwości – a dzisiaj 5ty dzien od podpisania Umowy

  BRAWO WY!Raportuj

  • Aryast pisze:

   TV BOX powinien sie automatycznie zalogować tuz po podłączeniu i konfiguracji. Jesli tak sie nie stało, trzeba wyczyscic dane aplikacji PLAY NOW w Ustawieniach. Przestanie wowczas prosic o numer uslugi i zaloguje sie automatycznie.Raportuj

 57. Dariusz pisze:

  NO POWIEM WAM ŻE PO PIERWSZYM DNIU TESTÓW PODDAŁEM SIĘ WIĘKSZEGO SORKI ALE G.. NIE WIDZIAŁEM. JAK MOŻNA CHWALIĆ SIĘ ANDROIDEM 8 SKORO TEN STWÓR MA SWOJA UBOGĄ NAKŁADKĘ. GOOGLE PLAY NIC WSPÓLNEGO ZE STANDARTOWYM GOOGLE PLAY BRAK PRZEGLĄDARKI HM BRAK MOŻLIWOŚCI WGRANIA APLIKACJI NP. NC+GO CZY MOJEJ LOKALNEJ ASTAGO. POWIEM TAK ZAWIODŁEM SIĘ DLATEGO ZE PAN GRUSZKA MÓWIŁ ŻE MOZNA Z GOOGLE PLAY WGRYWAC CO SIE CHCE WRRR NO CHYBA ŻE COŚ ZLE ROBIE HEHERaportuj

  • dust pisze:

   Ja instaluje aplikacje bez problemu.Raportuj

  • Nick pisze:

   To jest Android ale Android TV czyli wersja na telewizory i dekodery, dlatego można instalować tylko te aplikacje, które są dostępne na Android TV. To nie wina Play, że np NC+ nie zrobił swojej aplikacji.Raportuj

   • dust pisze:

    Zainstalować można ale trzeba poszukać w internetach jak to się robi.Raportuj

   • Dariusz pisze:

    to też nie jest android tv to jest android tv z nakładką uboga gdyż android tv też działa jak w telefonie jest to samo. tv box za 50 zł ma opcje takie jak tel czy tablet. chciałem sobie wymienic mój tv box ale chyba go zostawie chyba ze dust napisze jak wgrać te apki. ten sprzed z play nie ma nic wspólnego z androidem niby kombajn ale to koło kombajnu nie leżało wrrr a tak pan gruszka chwali sprzęt że wszystko może a tu zonk.Raportuj

    • Nick pisze:

     Właśnie te wszystkie Boxy za 50 zł to nie jest android Tv tylko zwykły android z nakładkami i dlatego ma wszystkie aplikacje. Android TV to np Xiaomi Mi Box, telewizory np Sony albo Nvidia shield.Raportuj

     • Dariusz pisze:

      Więc nie jest to fajne rozwiązanie z tym Android Tv WRRR a pytanie do dust opisz jak to się robi to może przetrzymam jeszcze ten box play heheRaportuj

      • Nick pisze:

       Akurat moim zdaniem android tv to lepsze rozwiązanie bo nie zamuli jak zwykły andro po roku używania. Co do tego jak wgrać inne aplikacje są poradniki na youtube, wystarczy poszukać.Raportuj

      • Adi pisze:

       Pobierasz .apk danej aplikacji – wystarczy wpisać w google, np. 'nc+ go .apk’. Następnie wrzucasz na pendrive i instalujesz za pomocą ekploratora plików na box’ie. Przeglądarkę można pobrać bezpośrednio, wystarczy wpisać hasło 'browser’ w szukajce sklepu.Raportuj

 58. Tomasz N. pisze:

  Czy komus się udało uruchomić możliwości obsługi telewizora pilotem od Box’a ? Jeśli tak, to jak to zrobiliście. DziekiRaportuj

 59. Mnich pisze:

  Brak wyjścia dźwięku – duuuuży minus.Raportuj

 60. kostek pisze:

  usuwają komentarzeRaportuj

 61. Aryast pisze:

  Prosimy o przesyłanie uwag i doświadczeń z testu za pośrednictwem formularza https://play-test.badanie.net/. Dziękujemy!Raportuj

 62. Jarosław pisze:

  Czy da się podłączyć do tego internet w Play na kartę z telefonu? Bo co z tego, że działa mi przez wifi z UPC, jak i tak będę musiał dalej płacić rachunki w UPC, żeby mieć te wszystkie programy?Raportuj

  • Aryast pisze:

   Możesz podłączyć do dowolnego Internetu. Także do takiego, który udostępnisz z telefonu, w którym masz ofertę Play Internet na kartę lub Play na kartę. Na liście dostępnych sieci musisz wyszukać sieć udostępnioną z telefonu i wpisać hasło do niej.Raportuj

   • Jarosław pisze:

    A skąd mam wiedzieć, która sieć jest z mojego telefonu i jakie jest hasło? W UPC mam wyraźnie wyświetloną sieć, a do karty Play nie dostałem żadnej nazwy ani hasła.Raportuj

    • Martin pisze:

     Skoro nie wiesz tak podstawowych rzeczy to masz dwie ścieżki. Pierwsza: dzwonisz po specjalistę i płacisz. Druga: dajesz se siana.Raportuj

     • Jarosław pisze:

      I pewnie większość osób testującyh tak właśnie zrobi. Da se siana i odda boxa przed upływem 6 miesięcy, bo instrukcji do obsługi tego z poziomu telefonu brak, a większość osób korzysta z netu właśnie w telefonie.Raportuj

     • Jarosław pisze:

      Faktycznie, da się udostępnić przez hotspot. Ale najlepsze, że w Play na pytanie, jak podłączyć internet na kartę z telefonu, oni piszą, że potrzebny jest router na kartę SIM. A to już dodatkowy koszt tego urządzenia. Ale to widać było już po prezentacji tej usługi w filmiku, że nie zajmują się tym kompetentne osoby.Raportuj

 63. Przemekk pisze:

  Testuję TV Box i niestety w moim pilocie nie działa fioletowy przycisk że strzałka, nie da się uruchomić menu głównego. A niestety po wizycie w salonie dowiedziałem się, że wymienić na na
  nowy egzemplarz na ten sam pesel się nie da. Chyba niektóre urządzenia są wadliwe lub może to kwestia oprogramowania urządzenia. Cóż miejmy nadzieję że to tylko moje urządzenie posiada taki defekt:)Raportuj

 64. MONIKA pisze:

  Czy z boxa można jakoś usunąć swoje dane do logowania? Będę wdzięczna za odpowiedźRaportuj

 65. Przemekk pisze:

  W moim urządzeniu nie da się zainstalować aplikacji a już zainstalowane nie aktualizuj się.Raportuj

 66. Marcin pisze:

  Witam sprawa u mnie wygląda tak, podpisałem umowę 21.02.19. Wszystko było ok. Wyliczyłem , że darmowe 6 msc kończy się w sierpniu dlatego 16.08.19 poszedłem do salonu w którym podpisywałem umowę, zgłosiłem rezygnację zwróciłem sprzęt( co moim zdaniem jest równoznaczne z odstąpieniem od umowy) , ponieważ jak mam korzystać z tv nie mając tv boxa. Jak się okazało dzisiaj 27.08.19 przyszedł mi mail z fakturą do zapłaty 35 zł i umowa przedłużona na 24 msc. Podczas rezygnacji pisałem kilka razy czy wszystko jest ok i czy rezygnacja przeszła. Dostałem informacje, że weryfikacja przeszła i jest ok. I teraz mam problem ponieważ nie mam papierów gdzie podpisywałem o odstąpienie od umowy, a mam tylko papier z tym że oddałem sprzęt i wszystko jest ok, nie mam umowy o odstąpieniu. Co teraz zrobić ?? Czy to wina Pana w salonie i on może nie wysłał rezygnacji i dlatego tak wyszło czy już nie ma szans bo teraz wyprze się , że tak nie było i trzeba płacić?? Co teraz z tą fakturą ?? Czy płacić czy nie ?? Proszę o info jeśli ktoś też miał taką sytuację . Z góry dziękuje za pomocRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty