Oferta dla rodzin – najlepsza w PLAY

Udostępnij

Mobilny internet PLAY do 9 miesięcy gratis

Lubię takie miłe niespodzianki. Trwa właśnie roczna konferencja sprzedaży PLAY i kilka godzin temu zaprezentowano na niej nową, bardzo dobrą ofertę rodzinną! Gdzie dodajemy duże pakiety internetu

Zasady ofert:

– jeśli klient wybierze ofertę voice M (oferta grupowa) to dostaje w zestawie internet na 6 miesięcy gratis

– jeśli klient wybierze ofertę voice L (grupówki) to dostaje w zestawie internet na 9 miesięcy gratis

– klient może testować usługę przez 30 dni

– Internet to pakiet 200 GB, który kosztuje od 7 lub 9 miesiąca 50 PLN

 

Do oferty można oczywiście dokupić sprzęt

– routery mobile / stacjonarne z dopłatą 10 PLN miesięcznie

– router NetGear 5G READY z dopłatą 50 PLN miesięcznie

– NET BOX z dopłata 25 PLN miesięcznie

*dopłaty obowiązują od pierwszego miesiąca

Oferta jest też interesującą opcją dla tych klientów, którzy nie są zdecydowani i wybierają opcję „tylko sim”

 • klient może testować przez 30 dni,
 • jeśli po 30 dniach nie będzie zwyczajnie korzystał – to nigdy żadnej opłaty za internet nie będzie  -> sprawdź.. .oceń.. jeśli nie będziesz dalej korzystał to nic nie zapłacisz
 • jeśli klient po 30 dniach choć raz użyje internetu to będzie to dla nas komunikat, że klient chce, żeby naliczać mu w późniejszym czasie opłaty (od 7 lub 10 miesiąca w zależności od promocji)

Fajna promocja!

 

Zobacz więcej

15 KOMENTARZE

 1. Dzisiaj na wykopie, ktoś opisał jego sytuację z waszą siecią. Został zachęcony do podpisania umowy, ofertą Tidal na 24 miesiące za darmo, a potem okazało się, że musi za Tidala płacić co miesiąc bo oferta darmowego jest jednorazowa dla danego numeru – czyli jak miał ją w poprzedniej umowie to nie może jej mieć za darmo w żadnej następnej. Moim zdaniem to bezczelne oszustwo bo Play zachęca Tidalem, choć klient może sie nie kwalifikować aby dostać go za darmo.

  • Powinien robić zgłoszenia, najlepiej podejść do salonu, pogadać i na pewno jakiś miły pan, bądź miła pani tak napiszą reklamację, że zostanie uznana. Tidal jest za free też dla klientów, którzy przedłużają umowy.

  • Zanim zaczniesz komentować to przeczytaj ze zrozumieniem. Gość dostał tidala na 24msc za free a na fakturze opłata jest za inną usługę. Gość włączył od razu wersje płatna …

   • Tak się po prostu nazywa wersja płatna. Po przejściu z okresu bezpłatnego na płatny również taka nazwa będzie się wyświetlała na fakturze :)

 2. Kiedy zostaną rozstrzygnięte konkursy? Pytam, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe, a poprzednie nie zostały rozwiązane. Nawet nie wiem, gdzie sprawdzać czy takowe wyniki się nie pojawiły. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!

  • Idziesz sam z firmą i oczekujesz propozycji, a nie czekasz na „coś”… Jak można zadawać takie pytania, będąc tak mniemam, jakimś tam przedsiębiorcą???

   • Zastanawiam się kim są osoby, które odpowiadają na posty nie mając pojęcia o czym piszą… no tak są pewnie jakimiś tam klientami… Szkoda że nie napisałeś, że jeździsz Polonezem…. takim sam sen i wydzwięk twojej odpowiedzi na moje pytanie…

 3. Po co rozszerzać do 5G Ready i uruchamiać QAM256 oraz MIMO4x4 z czysto teoretyczymi dużymi prędkościami na nadajnikach, do których jest doprowadzona radiolinia 494Mb/s, która to nadaje też sygnał dla 2-ch innych nadajników na radioliniach 242Mb/s. Mykanów i Olsztyn k. Częstochowy ;-) I czy jest przy tak dużych odległościach do „bazy” zastosowania do tychże nadajników 5G Ready radiolini 1107Mb/s co by wykorzystać rzeczywisty potencjał tychże nadajników 5G Ready w technologii MIMO4x4 na wszystkich pasmach i modulacji QAM256?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości