Play24 nowy sposób na doładowanie konta

W Play24 doładujesz konto za pomocą Apple Pay i Google Pay

Play, jako pierwszy z operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, umożliwia doładowanie konta za pomocą płatności mobilnych Apple Pay i Google Pay. Nowa funkcja jest dostępna od dziś w aplikacji Play24, dostępnej za darmo w App Store oraz Google Play.

Każdy użytkownik chcący doładować swoje konto prepaid w aplikacji Play24, oprócz standardowych form płatności jak przelew czy przekierowanie na stronę doładowania.play.pl, nareszcie będzie mógł wykorzystać mobilne formy płatności. Oprócz BLIKA, który jest wdrożony już od jakiegoś czasu, od dziś można będzie użyć Apple Pay lub Google Pay, aby doładować swoje konto.

Wprowadzenie natywnych płatności mobilnych do aplikacji Play24 to kolejne działanie operatora, które ma ułatwić klientom korzystanie z usług. Intuicyjne i wygodne płatności mobilne szybko zdobywają popularność na polskim rynku i wkrótce mogą się stać najczęściej wykorzystywaną metodą do płacenia w sklepach stacjonarnych oraz w sieci. Unikalna metoda doładowania w aplikacji mobilnej to nowoczesna alternatywa dla kart zdrapek.

Aby wygodnie doładować swoje konto, należy pobrać aplikację Play24 z App Store lub Google Play, a następnie z menu wybrać opcję „Doładuj konto”. Po wpisaniu numeru telefonu oraz kwoty doładowania, wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj płatności – w zależności od posiadanego urządzenia będzie to Apple Pay lub Google Play. Po pozytywnej weryfikacji użytkownika konto zostanie doładowane.

Płatności Apple Pay i Google Pay oferują pełne bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności. Podczas realizowania transakcji nikt nie otrzymuje dostępu do danych klientów oraz ich nie przechowuje. Doładowanie konta Play, tak jak każda inna płatność mobilna, wymaga weryfikacji użytkownika – w przypadku urządzeń Apple wykorzystywane jest TouchID lub FaceID, natomiast użytkownicy systemu Android mogą zostać poproszeni o potwierdzenie tożsamości metodą, której używają do blokady ekranu (kod PIN, wzór lub odcisk palca).


Aplikację Play24 można pobrać za darmo w App Store oraz Google Play.

Ok, wkleiłem komunikat prasowy bo sam lepiej bym tego nie wyjaśnił. Napiszę tylko, że to początek nowego, które zbliża się do play24. Będzie się działo!

Komentarze

 1. sylwekzolkusza pisze:

  Brawo Play.Raportuj

 2. berebe pisze:

  Jest bonus za ten typ doładowania ? (ten na 30 dni)Raportuj

 3. Artek pisze:

  No i super! Brawo Play!Raportuj

 4. har pisze:

  Wolałbym możliwość doładowywania przy pomocy paysafecard.Raportuj

 5. Maniek pisze:

  Czemu jak dziś doładowałem sobie 2 nr .karty sim w play z strony mojego banku i z rachunku to nie jest realizowane i nie da się doładować numerów w play kwotami podanymi przez mój rachunek bankowy ?Raportuj

 6. Robert pisze:

  No i o to w tym wszystkim chodzi. Prosto i wygodnie 😉 Brawo.Raportuj

 7. Wojtek pisze:

  literówki? „…Apple Pay lub Google Play”Raportuj

 8. playowiec pisze:

  doładowałem 10zł dla testów i dostałem 1,50zł gratis. google playRaportuj

 9. Krystian pisze:

  Płacę obecnie poprzez PayU aby otrzymać fakturę VAT. Czy płacąc Apple Pay też będę mógł otrzymać FV?Raportuj

 10. alemi rewolucja pisze:

  a gdzie płatności paysafecard ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty