National Geographic PLAY i kolekcja seriali FOX NOW w ofercie PLAY NOW TV BOX

Nowości w ofercie PLAY NOW TV BOX

Bardzo fajne info dla użytkowników PLAY NOW w wersji z boxem i fanów seriali. Ja osobiście jestem fanem klimatów z The walking Dead. Kiedyś pokażę Wam moją kolekcję komiksów haha.

Zobaczcie przy okazji reckę Mobzilli:

Do oferty PLAY NOW TV BOX zostają dodane nowe treści na życzenie. Pochodzą one z najchętniej oglądanych kanałów, czyli National Geographic, National Geographic Wild oraz FOX i FOX COMEDY.
Od 1 czerwca Play w ramach usługi PLAY NOW TV udostępni biblioteki bardzo popularnych treści emitowanych na FOX i FOX Comedy oraz National Geographic i National Geographic Wild. Będą one dostępne dla wszystkich klientów oferty PLAY NOW TV BOX w sekcji Wideo. W każdym miesiącu w kolekcjach będą udostępniane sezony popularnych seriali i programów a oferta
będzie regularnie aktualizowana.
FOX NOW zapewnia dostęp na żądanie do wielu kultowych seriali telewizyjnych kanału FOX oraz najzabawniejszych seriali komediowych z kanału FOX Comedy.

Seriale i sezony dostępne w chwili uruchomienia biblioteki seriali FOX NOW:
The Walking Dead (S1-S6)
Deep State: Tajny układ (S2)
Dowód niewinności (S1)
Miasteczko Wayward Pines (S1-S2)
Demony Da Vinci (S1)
Legion (S1-S3)
22.11.63 (S1)
Tacy jesteśmy (S3)
Orville (S2)
Scenki z życia (S4)
LA do Vegas (S1)
Podwójna gra (S2)
Shin chan (S1)

National Geographic Play to popularnonaukowy serwis na żądanie, w którym można zobaczyć wielokrotnie nagradzane programy dokumentalne, poruszające ważne i aktualne tematy oraz zapierające dech w piersiach serie przyrodnicze.
Najlepsze serie i programy dostępne w chwili uruchomienia usługi National Geographic Play będą pogrupowane w bloki tematyczne:
Katastrofa w przestworzach
Wielkie koty
Motoryzacja

Dinozaury
Egipt
Kosmos
Zmiany klimatyczne
Wielkie konstrukcje
Naziści
Drapieżniki
Katastrofy naturalne
Rekiny
II wojna światowa
Planeta albo plastik
Afryka
Kierunek Wild
Europa
Węże
Gatunki zagrożone
Zwierzęta
Przypominamy, że PLAY NOW TV to wygodna i mobilna usługa, która można zabrać ze sobą na weekend jak i na rodzinne wakacje w Europejskim Okręgu Gospodarczym.
Pełny opis usługi jej funkcjonalności można sprawdzić na dedykowanej stronie

Komentarze

 1. xtr pisze:

  Legion – 3 sezon :)Raportuj

 2. PINOKIO pisze:

  Przybędzie zadowolonych.:)Raportuj

 3. Goto pisze:

  W ofercie na telefon brak tych kanałów dnoRaportuj

 4. Stefan pisze:

  Czy i w tym wypadku transfer nie jest naliczany?Raportuj

 5. Marcin pisze:

  Lepiej jakby dali promocje na darmowy internet albo promocje doładowań, bo Play jako jedyny operator nie stosuje takich promocji. Jak dalej tak będzie, to wydzwonimy kasę i przechodzę do Orange na 1TB.Raportuj

 6. pablo pisze:

  Ja mam TV od 2 miesięcy , co mogę szczerze napisać, Moim zdaniem TV skierowana jest do ludzi młodych i w średnim wieku, którzy długi czas spędzają w pracy, dzięki usłudze time shift nie jesteśmy uzależnieni, co do kanałów TV na jakość nie narzekam , mam internet domowy T mobile 20 Mb/s , działa bez zarzutu, za to co do samych kanałów można by zrównoważyć ofertę informacyjną jednym z kanałów z lewej strony polityki , poniewaz w DVB-t będziemy mieli możliwość oglądania TVP info :( , Jeżeli poprawi PLAY kwestie zakładki VIDEO i ją uporządkuje dotyczy seriali , sezonów itd mamy teraz uporządkowane National Geografic Play z pełną ofertą czego nie można powiedzieć o innych kanałach tego typu a szkoda bo tym by pobili konkurencję na pewno. Pozatym uproszcony interfejs dla starszych ludzi też by się przydał, apka się zacina ale to można zrozumieć bo na bieżąco aktualizuje play. Co do samej atrakcyjności to na pewno brakuje kanału specjalnego VOD na którym byłyby transmisje z wydarzeń takich jak koncerty z np. ergo areny czy przedstawienia nikt jeszcze w Polsce o to się nie pokusił a szkoda , bardzo szkoda w tej dziedzinie w Holandii Ziggo ma taki kanał , uważam iż to jest super rozwiązanie , za bilety musimy płacić bardzo dużo , w wiekszości koncertów czy przedstawienjest problem z kupnem biletu i na pewno byłoby to opłacalne dla obu stron. Szkoda że w Polsce nie myśli się do końca o potrzebach ludzi tylko skupia się na marketingu jak sprzedać obojętnie co …………..Podsumowując jeżeli Play się nie podda i będzie iść za ciosem będzie sukces , jężeli pozostanie przy tym co jest teraz , będzie zamykał TV po paru latach. Nie speprzci e tego,Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty