Rabat 400zł na drugi smartfon w ofercie dla klientów biznesowych!

19 czerwca Play wprowadził nową promocję dla klientów biznesowych, w ramach której do oferty BIZNES BOX ULTRA można dobrać drugiego smartfona o 400 zł netto taniej od ceny regularnej.

Dotyczy to ofert z minimum dwiema kartami SIM. Możliwe jest np. dobranie pierwszego smartfona za złotówkę (np. Samsung S10+) i uzyskanie rabatu na drugi smartfon (Samsung Galaxy S10+).  Można skorzystać z rekomendowanych w promocji zestawów lub dobrać własny zestaw telefonów.

Biznes Box Ultra to oferta z nielimitowanymi połączeniami, sms-ami oraz internetem bez limitu z pełną prędkością do 20GB. Dodatkowo, w ramach abonamentu, klienci otrzymują nielimitowany Internet do biura na oddzielnej karcie SIM z pełną prędkością do 200 GB. Do oferty można dokupić dodatkowe karty SIM w cenie już od 20 zł netto miesięcznie.

 

 

Team PLAY

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  Biznesmeni się ucieszą. Jak sądzę…:)Raportuj

 2. Marcin pisze:

  Internet na lato będzie czy nie będzie dla klientów Play ?Raportuj

 3. Międzynarodowy pisze:

  A co z rozmowami międzynarodowymi do UE, USA i Kanady? Wszyscy inni operatorzy mają dobre oferty tylko Play nie ma oficjalnie. Do 24.01 była „promocja” na 100 min rozmów międzynarodowych ale w warunkach firmowych to za mało. Nie możecie stworzyć takiej oferty jak ma Orange lub Tmobile? 250 min lub no limit do UE, USA i Kanady?Raportuj

 4. Marcin pisze:

  Ale świetnie, tego się nie spodziewałem, taki rabat, mistrzostwo świata, brawo PLAY. Super news, tak trzymajcie. #niepokonani #fioletowasilaRaportuj

 5. Szaomi pisze:

  Poproszę o wyniki konkursu bo jestem pewien że wygrałem i chciałbym już szaomi w moich rekachRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty