4 nowe kanały w PLAY NOW!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Już od dzisiaj abonenci PLAY NOW mają okazję oglądać 4 nowe kanały! Są to:

 • Crime+Investigation Polsat
 • 4FUN TV
 • 4FUN Dance
 • 4FUN Gold

Pakiet Extra wzbogaci się o pełny zaskakujących zwrotów akcji, intryg i świata zbrodni kanał Crime+Investigation Polsat. W programach takich jak „Opowiem ci o zbrodni”, „Dożywotniacy” oraz „Polskie zabójczynie” widzowie spróbują zrozumieć motywy i emocje, które pchnęły ludzi do przestępstwa. Każda taka sprawa ma charakter osobisty i emocjonalny, w każdej głos zabierają śledczy, specjaliści i najbliżsi ofiar.

Crime+Investigation Polsat to pierwszy na świecie kanał dokumentalny o prawdziwych przestępstwach i zbrodniach, a także lider w produkcji programów dokumentalnych o tematyce kryminalnej w Polsce. Obecnie dostępny jest w ponad 60 milionach gospodarstw domowych na 100 rynkach na świecie. To czwarty kanał z portfolio A+E Networks, który dołącza do oferty PLAY NOW, obok dostępnych w pakiecie Podstawowym: HISTORY oraz w pakiecie Extra: HISTORY2 oraz Lifetime. Dodatkowo od dnia uruchomienia do końca września Crime+Investigation Polsat będzie dostępny w otwartym oknie, odkodowany dla wszystkich abonentów PLAY NOW i PLAY NOW TV.

Do kanału podstawowego dodajemy dwa muzyczne kanały – 4FUN TV i 4FUN DANCE skierowane do osób, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa. Do pakietu Extra dołącza natomiast 4FUN GOLD, gdzie można znaleźć największe przeboje i klimat lat 80′ i 90′.

Po dzisiejszych zmianach PLAY NOW oferuje dostęp do 70 kanałów a PLAY NOW TV do 78.

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  Kto ma i lubi to se poogląda…:)Raportuj

 2. mariusz.artur.nowak pisze:

  Bardzo dobrze niech play dodaje nowe kanały i rozwija telewizje 😀Raportuj

 3. tst pisze:

  Telewizja w XXI wieku? Bleee…Raportuj

 4. Red pisze:

  Kanały na miarę jakości i poziomu oferty :)Raportuj

 5. mirekb pisze:

  i tak polsat dyktuje warunki w pl,globalne platformy również wiec majac playnow w ramach abo 60zl bez limit i30gb z lejkiem1Mbs(pakiet podstawowy tv + extra) i kolo60 kanałów (dzieciece działały przez 6 mies bez oplat)..patrząc na nowe warunki cenowe pakietów polsatu nawet w tmobile widac ze tanio to juz było.tv linearna sie nie skonczy ale bedzie kiedys marginesemRaportuj

 6. miras pisze:

  Przydało by się wreszcie aby play now tv działało ze smart tv, bo dublowanie chromecastem niema sensu.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty