Gorge Takei ze specjalnym zaproszeniem dla widzów PLAY NOW

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Serial będziecie mogli obejrzeć dzięki Play Now (Kliknij tutaj i wypróbuj Pakiet Extra za darmo przez 30 dni!)

 

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Więcej informacji o kanale oraz aktualnych premierach dowiedziecie się klikając [tutaj]

 

Komentarze

  1. Marcin pisze:

    Play terroryzuje konkurencje promocjami:) Kolejna super pozycja na liście. Dzięki team PLAY! #fioletstraszyreszte #grubepromocodziennie #konkurencjazestrachusieniewychylaRaportuj

  2. Wkurzony pisze:

    Jakoś mnie promocje Play-a nie ruszają. :)Raportuj

  3. Remix pisze:

    PLAY to dziś najmniej atrakcyjna sieć. Jej „bandyckie” podejście do RLAH i FPU powoduje że nie są już tak atrakcyjni jak kiedyś. W ramach abonamentu dla zwykłych użytkowników nie ma już nawet 1 GB w EU, a sposób używania FPU (nie jest brany pod uwagę czas przebywania za granicą, a użycie – oznacza to że jeśli w ostatnim miesiącu z jakiegoś powodu nie wyłaliśmy ani 1 SMSa , a po wyjeździe do EU odpowiedzieliśmy na choćby jednego – w tym momencie właczają się dopłaty dla wszystkich usług) PLAY też zupełnie nie dba o użytkowników smartfonów. Wszystkie sieci już zrezygnowały z ich brandowania, tymczasem PLAY robi to dalej. W efekcie telefony zakupione u konkurencji w większości mają już Androida 9 lub 10, a tysiące użytkowników PLAY może tylko tupać nogą gdyż sieć nie kwapi się do aktualizacji.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty