Play obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO!

PLAY obniża ceny pakietu kanałów HBO z HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV z 25 PLN na 20 PLN miesięcznie. Teraz klienci PLAY, nawet podróżując po Europie, będą mogli oglądać ulubione produkcje HBO taniej i bez utraty danych!

Osoby, które już korzystają w Play z pakietu obejmującego kanały HBO i HBO GO,  od kolejnego cyklu billingowego zapłacą za niego taniej, czyli 20 PLN. Nowi użytkownicy mogą go włączyć w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl lub poprzez TV BOX i wypróbować bez opłat przez: 30 dni w przypadku użytkowników PLAY NOW, aż 90 dni  – jeśli podpisali umowę w ofercie PLAY NOW TV z TV BOX.

Po okresie bezpłatnym każdy klient może zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać w obniżonej cenie 20 zł. Cena obejmuje zarówno dostęp do treści HBO w PLAY NOW, jak i możliwość oglądania ich w aplikacji HBO GO.

W przypadku PLAY NOW dodatkową wartością jest nielimitowana transmisja danych, ponieważ podczas GB zużyte w ramach tej aplikacji nie pomniejszają pakietu GB klienta.

Wszyscy fani rozrywki będą mogli taniej oglądać hity filmowe prosto z kina („Venom”, „Holmes i Watson”), kultowe seriale („Wielkie kłamstewka”, „Czarnobyl”, „Opowieść Podręcznej”) oraz produkcje dla dzieci („Hotel Transylwania 3”„Młodzi Tytani. Akcja!”, „Krzysiu, gdzie jesteś?”), gdzie chcą i kiedy chcą, w zależności od potrzeb na różnych urządzeniach mobilnych (telewizor, laptop, tablet czy smartfon). Wszystko to bez obaw o zużycie pakietu GB.

Nie tylko na terenie Polski, ale także klientom podróżującym po terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, PLAY pozwala cieszyć się najlepszą jakością oglądania, dzięki HBO GO w PLAY NOW.

Komentarze

 1. gość/klient pisze:

  Czy ta oferta działa w ofertach play na kartę oraz rbm energy??Raportuj

  • iphoneski pisze:

   Play Now działa tylko w abonamencie. Ale można korzystać w ofertach na kartę z konta osoby z abonamentem i wtedy też nie pobiera internetu z pakietu.Raportuj

 2. banzaj pisze:

  W końcu normalność w Play? Nie było kogo golić skoro bezpośrednio od HBO masz to za 19.90PLN.Raportuj

 3. Klient pisze:

  Nie rozumiem sensu oferty.
  Nie dość, ze Wasz pakiet jest dostępny tylko dla klientów abonamentowych to dotyczy usługi, która jest dostępna od HBO bez żadnej łaski za 19,99zł dla każdego.
  Gdzie sens, gdzie logika?Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  A ja mam jeszcze koszulkę z konkursu. Taką z Westworld. Ciągle fajna. :)Raportuj

 5. r6 pisze:

  Witam, dlaczego wprowadzacie Państwo w błąd co do rezygnacji z usługi? Pakiet można wyłączyć jedynie w przypadku usługi na kartę, w przypadku abonamentu możliwość rezygnacji następuje dopiero po wypełnieniu okresu na jaki została umowa na abonament?Raportuj

 6. r6 pisze:

  „Po okresie bezpłatnym każdy klient może zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać w obniżonej cenie 20 zł. Cena obejmuje zarówno dostęp do treści HBO w PLAY NOW, jak i możliwość oglądania ich w aplikacji HBO GO.” czyli każdy czy nie każdy ?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   Każda oferta ma swój regulamin i obowiązuje w konkretnym czasie. Najlepiej właśnie w regulaminie szukać odpowiedzi – przy podpisywaniu umowy została wydana jego kopia :)Raportuj

   • r6 pisze:

    „każdy I «zaimek komunikujący, że to, o czym jest mowa w zdaniu, odnosi się do osób, przedmiotów lub zjawisk danej grupy, i że nie ma takich, do których by się to nie odnosiło»” a jednak jest grupa do której się to odnosi, i nie jest ujęta w tym zakresieRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty