Strefa #PlayMudness na Pol’and’Rock HULA

My już jesteśmy a Was zapraszamy na Najpiękniejszy Festiwal Świata – Pol’and’Rock! Jesteśmy tu już 8 raz i jak zawsze zapraszamy do fioletowej i pozytywnej strefy PLAY!

Co przygotowaliśmy w tym roku?

Przy naszej scenie nie będziecie się nudzić – mamy dla Was mnóstwo aktywności, pozytywnej muzyki, konkursów i  maaaaasę gadżetów – w tym legendarne bandany i maty.

Nasza mistrzowska ekipa Techniki zbudowała dodatkową infrastrukturę na potrzeby wzmożonego festiwalowego ruchu. Śmiało możecie dzwonić, pisać czy udostępniać swoje relacje z koncertów – sieć hula!

U nas możecie naładować nie tylko siebie, ale i swoje telefony – również w tym roku zapewniamy strefę ładowania, w tym roku jako nowość telefony naładujecie także bezprzewodowo!

Informacje o tym, co Was czeka w strefie PLAY warto szukać w oficjalnej aplikacji Pol’and’Rock Festival 2019, czyli swoistym festiwalowym niezbędniku.

A jak znaleźć naszą strefę?

Najprościej kierować się w stronę gigantycznego biało-fioletowego i podświetlanego balonu – dzięki niemu łatwo nas znajdziecie czy to w dzień, czy w nocy.

Strefa Play to nie tylko gry i zabawy, ale także miejsce ciekawych spotkań. W tym roku będzie można w niej spotkać gwiazdy YouTube’a  związane z siecią PLAY, m.in. RedLipstickMonster, reZigiusza czy też Człowieka Wargę.

A to nie wszystko – na chętnych czekają także zjeżdżalnia wodna i błotna – idealnie chłodzące w upalne sierpniowe dni.

Dla wszystkich fanów mediów społecznościowych przygotowaliśmy dedykowaną nakładkę AR w aplikacji Messenger,  specjalne mudoji na InstaStories oraz wyjątkową  nakładkę na zdjęcie profilowe na portalu społecznościowym Facebook.  Informacje o wszystkich aktywnościach w strefie #PlayMudness będzie można bieżąco śledzić na wydarzeniu stworzonym na Facebooku: Tego lata wytaplam się w fioletowym błocie na Pol’and’Rock!

Zapraszamy i do zobaczenia!

Komentarze

 1. Dario27 pisze:

  Witam.
  Wchodze na bloga rzadziej niz kiedys a to dlatego ze nie ma juz gruszki.
  Kazdy temat jaki macie tu,nikogo nie interesuje jak dawniej.Widac to po zbyt malych komentarzach.
  Zniszczony blog play zostal.I to totalnie a szkoda.Polityka firmy jest dziwna.
  Bylo cos co bylo świetne.Fajnie sie czytalo.
  A play to popsuł i to totalnie.
  Szkoda.Raportuj

 2. PINOKIO pisze:

  Ładne zdjęcia.Raportuj

 3. Ta pisze:

  Dobrze, że zdążyli dodać ten news bo impreza by się skończyła, kiedyś info było przed startem a nie po. Słaby TP, wstyd.Raportuj

 4. Maciek pisze:

  Cześć. Na Twitterze jest akcja #StopFundingHate. Jej celem jest, żeby reklamodawcy nie płacili stronom internetowym, które szerzą nienawiść za umieszczanie reklam na ich stronach. Niestety reklama Play pojawia się na stronie Gazety Polskiej – tej od naklejek „Strefa wolna od LGBT”. Czy jest szansa, żebyście coś z tym zrobili? Link do skirna ze strony GP: https://twitter.com/pwwanat/status/1156868826761445376Raportuj

 5. kasia pisze:

  W Playu dzieją się dziwne rzeczy.. odchodzą/są zwalniani dobrzy pracownicy, kilkuletni.. mający wiedzę i kompetencje, przychodzą kolejni którzy rzadko wytrzymują ten wyścig szczurów i ślepą pogoń za cyferkami/statystkami.. błędne koło do niczego nie prowadzące. Pamiętam Play z początku drogi, jak zaczynał, z tej firmy która wbiła się szturmem na rynek i potrafiła zrobić małą rewolucje i zagrozić największym nie ma już nic… Smutne to bardzo zwłaszcza dla ludzi którzy tą markę kiedyś budowali tak jak Gruszka jedna z wizytówek firmyRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty