Startujemy z… PLAY HOMEBOX TV

Doskonale powinniście znać już naszą ofertę PLAY HOMEBOX. Już od dzisiaj możecie się zdecydować na jej rozszerzoną wersję, czyli PLAY HOMEBOX TV, która składa się z:

 1. Telefonu – z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem (aż 40 GB w pełnej prędkości) oraz Tidal na 6 miesięcy za darmo
 2. Internetu – dodatkowa karta SIM do wykorzystania tam, gdzie chcesz z internetem bez limitu GB (150 GB w pełnej prędkości)
 3. TV – pakiet kanałów Play NOW TV z dekoderem TV BOX – domowym centrum rozrywki z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD

Dodatkowo wybierając HOMEBOX TV można wybrać jeden z dwóch prezentów na cały okres umowy:

 1. Dodatkowy pakiet 50 GB w pełnej prędkości na karcie do internetu lub
 2. Jeden z pakietów telewizyjnych:
  • HBO GO
  • SPORT z Eleven Sports
  • KIDS z kanałami dla dzieci
  • EXTRA z kanałami rozrywkowymi

Jakby tego było mało to decydując się na ofertę DUET lub RODZINA można otrzymać 500 zł rabatu na zakup wybranego smartfona takiego, jak między innymi Samsung Galaxy Note10 czy Xiaomi Mi 9T!

PLAY HOMEBOX TV w opcji Solo kosztuje 100 zł miesięcznie, w Duecie 75 zł na osobę, a w Rodzinie – 60 zł osobę. Tak w pełni prezentuje się oferta:

Taka oferta wymaga też odpowiedniej kampanii reklamowej – zaprosiliśmy do niej Kubę Wojewódzkiego oraz Magdalenę Cielecką!

O nowej ofercie przygotowaliśmy spoty! Koniecznie je zobaczcie:

Komentarze

 1. Mariusz pisze:

  I to mnie cieszy jeden abonament za 3 usługi.Ja płace łącznie za 3 usługi play 140 zł ciekawe czy można zmigrować oferty moje w jedną 🤔Raportuj

 2. PIayForYou pisze:

  Wow 150GB zawsze o tylu marzyłem? 50GB byłoby lepiej😍Raportuj

 3. buczi pisze:

  A ruszy się coś z netboxem? Większą ilość transferu niż 300gb?Raportuj

 4. Mariusz pisze:

  Zastanawiam się czy ktoś tutaj odpowiada na nasze pytania 🤔jak był pan Maciej Gruszka zawsze odpowiadałRaportuj

 5. Jan pisze:

  A widzieliście ostatnio tu kiedyś jakąś odpowiedź?Raportuj

 6. Red pisze:

  Ta oferta telewizyjna w Play to jakieś jaja chyba są. Już nawet WP ma lepszą ofertę.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty