Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash

Papierowy bilet na autobus i tramwaj czy metro idzie w odstawkę!

Po tym jak jako pierwsi wprowadziliśmy płatności za bilety do rachunku Play, przyszła pora aby zachęcić i przekonać tych nieprzekonanych, do wypróbowania Zapłać z Play jako metody płatności w SkyCash.

Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”. Jest to bardzo proste i wygodne. Nie trzeba szukać drobnych, kiosku czy biletomatu. Mało tego, nie potrzeba karty płatniczej, przelewów ani konta w banku.

Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament.

Wystarczy pobrać aplikację SkyCash z Google Play lub App Store i zarejestrować się jako użytkownik podając numer w Play na abonament. Kupując bilet wybieramy „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności. Aktywujemy „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash. Instrukcję krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pomocy. Aby skorzystać z promocji nie ma konieczności weryfikacji konta w SkyCash.

Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash o wartości do 7 zł.

Promocja obejmuje pierwszy i piąty bilet zakupiony w okresie promocji. W promocji liczone są tylko zakupy biletów o wartości do 7 zł. Bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu. Po zakupie otrzymasz SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza. Koszt biletu sprawdzisz również w historii aktywności w aplikacji Play24 i zapłacisz z następnym rachunkiem za abonament. Promocja jest ważna od 7 do 31 października 2019 roku.

Listę miast, w których można kupować bilety w SkyCash znajdziecie pod tym adresem. Więcej informacji o promocji oraz o usłudze Zapłać z Play znajdziecie na naszej stronie poświęconej Zakupom Mobilnym w Play.

Regulamin promocji Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w Skycash

FAQ Promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”

Komentarze

 1. Tomasz pisze:

  Chętnie bym skorzystał tylko odstrasza mnie 10% prowizji o której nic nie piszecie wiec płace tradycyjnie kartą!Raportuj

 2. TUTURU pisze:

  Nie macie za grosz wstydu.Raportuj

 3. No fair PLAY pisze:

  Za grosz nie mają wstydu, bo to wszystko jest cwanie skalkulowane! Pierwszy i piąty może za 1 grosz, ale na pozostałych tak sobie odbiją, iż te 14 PLN które można rzekomo zaoszczędzić są g***o warte!!! Właśnie brak info o prowizji – powoduje, iż fioletowym dawno przestałem ufać!!! U nich jest to nagminne – najważniejsze informacje dla klienta są przemilczane lub utajane – a nóż jeleń da się złowić :-(Raportuj

 4. Rafa pisze:

  Wdrodze na zajęcia wchodzę do SkyCash a tu taka niespodzianka :-) Bilecik kupiony za 1 grosz. Brawo Play!Raportuj

 5. Loko pisze:

  Słabo liczysz kolego. Mimo doliczanej prowizji i tak się opłacaRaportuj

 6. Dariusz pisze:

  Oszustwo z ta prowizją 10 % i jeszcze cicho siedzą a wczesniej pisali ze bez kosztów. Wstyd Wstyd Wstyd no ale na was to nie działa bo wy wstydu i honoru nie macieRaportuj

 7. Lll pisze:

  Nie działa na numerach przeniesionych do PlayRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty