Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00

Tym razem wpis serialowy :)

Już dzisiaj swoją premierę ma nowy sezon polskiej produkcji Ultraviolet – możecie go obejrzeć na kanale AXN już dziś o 22:00. Z tej okazji uruchomiliśmy otwarte okno.

Każda osoba posiadająca PLAY NOW i PLAY NOW TV będzie mogła oglądać AXN aż do 14 października.

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii.

Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W Ultraviolet 2.0 Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Oprócz Ultraviolet na kanale AXN w październiku można zobaczyć nową produkcję – L.A.’s Finest – w której Jessica Alba i Gabrielle Union stawią czoła bezwzględnym gangom narkotykowym jako agentki LAPD. A do męskiego świata izby przyjęć w 3. sezonie Nocnej zmiany dołączy Tanaya Beatty w roli młodej stażystki.

 

Premiera serialu Ultraviolet 2.0 2 października o 22:00. L.A.’s Finest zaraz po nim o godz. 23:00, a nowy sezon Nocnej zmiany 8 października o 21:05.

Oglądajcie na AXN w PLAY NOW i na PLAY NOW TV!

Komentarze

  1. Luxy pisze:

    Rzeczywiście Serial.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty