Samsung Galaxy Fold już od jutra w PLAY!

Już od jutra będziecie mogli przyjść do wybranych salonów PLAY i sprawdzić możliwości Samsung Galaxy Fold. To chyba najbardziej wyczekiwana premiera tego roku i składana słuchawka w końcu trafia na sklepowe półki. To nie tylko przełomowy produkt, ale i całkowicie nowe podejście do smartfonów.

A gdzie będzie można zobaczyć Folda na żywo? Zapraszamy Was do poniższych salonów PLAY:

miastolokalizacja
WarszawaWestfield Arkadia
WarszawaGaleria Mokotów
ŁódźManufaktura
GdańskGaleria Bałtycka

Będziecie mieli możliwość sprawdzić Samsung Galaxy Fold na żywo, na miejscu czekać będzie też dedykowany ekspert marki Samsung, który pokaże jak produktywnie wykorzystać ten telefon a dla kupujących przeprowadzi specjalne szkolenie.

A to wszystko już od jutra (18.10)!

Komentarze

 1. szczerba pisze:

  cena super.Raportuj

 2. Robson CYFRA+ pisze:

  Komu to potrzebne? To jest delikatna i całkowicie niepraktyczna zabawka. W dodatku za 9000 pln! Mimo poprawek, wątpię by odniósł sukces. To raczej bardziej ciekawostka. Jak ktoś nie ma nic do roboty, śpi na kasie to sobie to kupi. Człowiek myślący, raczej nie wyda tyle kasy by w dodatku obchodzić się z tym jak z jajkiem…Raportuj

 3. Maro pisze:

  Ufff, Wrocław, Kraków, Poznań i Katowice wolne od Folda ;)Raportuj

 4. PINOKIO pisze:

  Ciekawe co tam na PGA ? ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty