Zaczęliśmy konsumenckie testy 5G w Toruniu!

Udostępnij

Od wakacji w Toruniu testujemy sieć 5G. Zaprosiliśmy wtedy do testów wybranych dziennikarzy i YouTuberów, którzy mieli okazję wziąć na warsztat nową technologię. Zobaczcie jak 5G testował Mobzilla, czyli Paweł Warzecha:

Od tygodnia trwają testy konsumenckie. Dzisiaj mamy także dobrą wiadomość dla Was! Szukamy kandydatów na testerów naszej sieci wśród czytelników bloga. Z racji lokalizacji szansę na testy mają mieszkańcy Torunia. Dodatkowo liczymy na geeków, którzy mają dryg do technologii i wiedzą czym jest na przykład speedtest :) Jeśli chcesz testować fioletową sieć 5G to stwarzamy przed Tobą taką okazję!

Zaczynamy konsumenckie testy naszej sieci i to właśnie Toruń (tak jak przy testach LTE) został przez nas wybrany do takich działań.

Jeśli chcesz zgłosić się jako kandydat do testów czekamy na Twojego maila! Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko
 • toruński adres zamieszkania (testem objęta jest część miasta, musimy znać dokładną lokalizację korzystania z internetu)
 • kilka zdań o sobie i o tym dlaczego chcesz testować sieć 5G
 • swój numer telefonu

Swoje zgłoszenie prześlij na [email protected]. Na chętnych czekamy do końca tygodnia. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru kandydatów ;)

Zobacz więcej

21 KOMENTARZE

 1. Lepiej zwiększcie prędkość internetu w roamingu krajowym bo 3 Mb/s to śmiech a na 0.5 kreski zasięgu LTE Play Internet w ogóle nie działa.

 2. Zamiast robić 5G, poprawcie swoje LTE.
  Po modernizacji nadajników Wasz zasięg spada o połowę. Przykład: wrzesień, nadajnik Opatów (świętokrzyskie) OPA3301 – zasięg przed modernizacją 5/5 szybkość 90-100 Mb/s, po modernizacji 2/5 szybkość 20-40 Mb/s

  • LEKKA POPRAWKA. DANE Z TERAZ:
   Ping 423 ms, Pobieranie: 7,96 Mb/s, Wysylanie: 3,24 Mb/s

   pogratulowac !!!!!!!!

 3. No właśnie Internet żenada i zasięgu brak normalnego 4g A tu 5g hahaha A i za 30zl każdy na kartę 30gb A wy 15 gb śmiech na sali A tu 5g oszukać klientów

 4. Zobaczcie nawet Heyah daje od dzisiaj 15zl 15gb A super play 8gb 20 zł śmieszne ale jest 5g i walkuja to rok A i tak nie działa tylko ludzie uciekają nie dziwne w Heyah daliście radę dzisiaj piękna oferta pozdrawiam

 5. Poco komu 5g jak nawet zwykłe Lte czy LteUltra jest słabe zasieg kiepski przynajmniej w moim regionie nie wiem jak w innych ale przemieszczam się czensto przez miejscowości w moim regionie i zasięg 1 lub 2 kreski 3 to żadko spotykam a prędkość jest rzenująca poniżej 1 mega czasem jest 1,5 przy dobrych wiatrach. Tylko jak jadę do jakiegoś miasta to prędkość jest ok wychodzi na to ze małe miejscowości tereny podmiejskie i wiejskie mają bardzo słaby zasięg w komentarzach napiszcie ludzie czy w waszym rejonie też tak jest.

  • Dokładnie u mnie też 1 kreska 4g samo lte w małym miasteczku Krasnobród na jego południowym krańcu.. prędkość mam około 1mb A jak przyłączę na Plusa mimo iż w tym samym miejscu mają nadajnik to mam Lte+ i prędkość 2-3 razy lepszą..
   Dochodzę do wniosku że marketing play to doskonałe wymyślił gdyż słaby zasięg na peryferiach skłania klientów do zamiany na roamingowych operatorów co za tym idzie pogarsza ich statystyki prędkości internetowe a kliet Play mający dobry zasięg w mieście ma jeszcze lepsze prędkości gdyż tamci z peryferiów nie obciążają nadajników playa..
   I dlatego Play ma najszybszy inetrnet brawo😂👍💪👌👊👏

 6. Czy na 5G też będziecie podkradać GB z konta???
  Taka historia: na początku miesiąca żona miała na koncie 2GB, w ciągu 30 dni (jak podaje aplikacja play24) zużyła 300 MB – saldo jest 900 MB. Czyli 800 MB wyparowało. Po woli mam już dość takiego zachowania wydawało by się poważnej firmy.

 7. Na terenie gminy Rzeczniów obecnie nie ma żadnych nadajników PLAY , jesteśmy odcięci od świata, Bardzo słabo. Miasta się rozwijają, wsie już nie.
  Nawet ciężko dzwonić do rodziny itp…

  PAMIĘTAJCIE O GMINIE RZECZNIÓW 27-353

  • Dzień dobry,
   w samym Rzeczniowe szukamy miejsca, a w Pawliczkach podpisaliśmy już dzierżawę gruntu – podejrzewamy, że w drugiej połowie przyszłego roku można się spodziewać poprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości