Kolejny raz uwaga na maile z fakturami!

Od wczoraj trafiają do nas sygnały o fałszywych mailach sugerujących konieczność zapłaty za fakturę. Chcemy Was zawsze ostrzegać przed takimi zagraniami przestępców i poinformować o sytuacji zanim więcej osób mogłoby otrzymać wiadomości, w których ktoś się pod nas podszywa. Mail wygląda mniej więcej tak:

Jeśli masz wątpliwość co do wiarygodności maila:

 • NIE PŁAĆ
 • NIE KLIKAJ W LINKI
 • NIE OTWIERAJ PODEJRZANYCH ZAŁĄCZNIKÓW, gdzie mogą kryć się zainfekowane pliki

Grafika na górze nie jest przypadkowa, gdyż zawsze, ale to zawsze polecamy Wam korzystanie z aplikacji Play24, w której nie dość że sprawdzicie ostatnie faktury czy dane do wpłaty to jeszcze możecie w szybki, prosty i BEZPIECZNY sposób dokonać płatności za pomocą odpowiadającej Wam metody (w tym Apple Pay, Google Pay czy BLIK).

Z naszej strony podjęliśmy już działania związane z tymi mailami.

Komentarze

 1. mariusz.artur.nowak pisze:

  Proszę Was sprawdźcie Obsługę Klienta jak obsługują nas bo większość nie nie nadaje na konsultantów problem ciut gorszy nie umieją lub nie mają pojęcia jak odpowiedzieć.Play to juz nie ten sam Play co jakiś czas temu.Raportuj

 2. Adrian pisze:

  Kiedy dostanę fakturę za listopad czekam już ponad tydzień.Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  Smutne. Kto się nabierze ma problem. Zwyczajne chamstwo.Widać taki czas.
  Nudne.Ale dobrze, że ostrzegacie. Wartało by puścić flash sms. Do wszystkich.Raportuj

 4. Krystian pisze:

  Te faktury widocznie wychodzą od was (waszego systemu ktoś ma wgląd widocznie grupa pracowników) prześledźcie kto przeglądał konto klienta to ich namierzycie lub je namierzycie. Pozdrawiam Krystian Andrzej Szkudelski Informator880Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty