Shake to PLAY w Play24!

Udostępnij

Dzisiaj na spotkaniu z dziennikarzami pokazaliśmy naszą nową atrakcję dostępną już w aplikacji Play24 ;) Co bardzo, bardzo ważne – jest ona dostępna dla zdecydowanej większości ofert na kartę, MIX oraz na abonament.

Możecie ją zobaczyć jako powiadomienie w sekcji „Pulpit” lub jako specjalną zakładkę w sekcji „Dla Ciebie” – tam zobaczycie przycisk z napisem „gram”. To bardzo prosty sposób na zgarnięcie dodatkowej paczki GB :)

Po kliknięciu przeniesiecie się do gwiazd a Waszym zadaniem będzie „wytrzęsienie” sobie gigabajtów ;) To chyba pierwsza taka akcja, gdzie bonus można dostać po prostu za potrząśnięcie telefonem ;)

Wygląda to dokładnie tak, jak na poniższym nagraniu:

 

Zdobyte GB możecie wykorzystać przez 30 dni lub do końca okresu rozliczeniowego.

Kolejną próbę będziecie mogli podjąć także w grudniu!

Pamiętajcie o aktualizacji Play24 do najnowszej wersji – to niezbędny warunek, by móc wziąć udział w „Shake to PLAY” ;)

Zobacz więcej

33 KOMENTARZE

  1. Nie narzekajcie mam w play i A mobile i dają 1gb trzeba się jarac nie usnę dzisiaj z tej nowiny A w a2mobile miałem 5gb neta karta wyłączona 2 tygodnie teraz patrzę A tam Internet 0 nic to jest tragedia A wiecie czemu play daję tylko 1gb bo to sieć numer 1 w polce nie będą się wygupiac dac 2 czy 6 czy 10 bo 1 to jak na podium

  2. mam dwa numery: play i rbm w przypadku pierwszego GB wytrząśnięte w przypadku drugiego numeru tj. rbm po kliknięciu „Gram” nie ma żadnej reakcji

  3. fantastyczne! syn tak potrząsnął telefonem, że ten mu wypadł z ręki i oprócz extra GB, to teraz ma potłuczony ekran.

  4. Super pomysł faktycznie dostałam 1 giga za potrząśnięcie telefonem. Trzeba trzymać mocno by przypadkiem nie wypadł z ręki. Szkoda że tak mało ale dobre i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości