Środowa noc z Huawei, Motorolą i Sony

Czuję się, jakbym ledwo wczoraj pisał o naszej ostatniej środowej promocji a już mamy następną ;) i kolejny raz potrójną!

Tym razem na pierwszy ogień proponujemy Wam Huawei P30 lite.

To jest miejsce, gdzie zazwyczaj rozpisałbym się o jego atutach, ale na szczęście producent zrobił to za mnie w formie takiej ładnej grafiki, więc po prostu ją wkleję:

A jaką przygotowaliśmy cenę? Zaledwie 1148 zł a wszelkie szczegóły znajdziecie w tabeli.

 Huawei P30 lite
stara cena1448 zł
nowa cena1148 zł
obniżka300 zł

Drugim z produktów jest Motorola One, którą do jutra do 9 rano możecie kupić za 549 zł. Już w październiku przecenialiśmy ten model (możecie przeczytać nasz wpis o poprzedniej promocji, gdzie bardziej szczegółowo opisałem jej funkcje) a teraz wraca okazja, by kupić go jeszcze taniej!

Trzecim urządzeniem, który dzisiaj ma niższą cenę jest Sony Xperia 10 Plus. Sony bardzo mocno stawia na ekrany 21:9 i to kolejny taki model, tym razem o przekątnej 6,5″. Do tego dochodzą aparaty 12 Mpix i 8 Mpix (teleobiektyw) oraz 4 GB RAMu. W naszej promocji już za 1249 zł.

Pamiętajcie, że ceny obowiązują do czwartku do 9:00 lub wyczerpania zapasów! Niższe ceny znajdziecie w naszym eshopie :)

Komentarze

  1. agent pisze:

    Szkoda tylko że ten wpis pojawil się 14-go w czwartek :) :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty