Zaczynamy BLACK WEEK!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Przy każdej okazji mówimy o tym, że dajemy Wam możliwość wyboru urządzeń zarówno z abonamentem, jak i w opcji bez niego. Najlepszym przykładem są nasze środowe promocje, na które naprawdę warto polować 😉

Jeśli te promocje miałyby mieć jakąś kulminację lub rocznicę, to z całą pewnością byłby to CZARNY PIĄTEK, który już od dłuższego czasu u nas gości. Zamiast rozbijać się z jednodniową akcją chcemy dać Wam więcej czasu na zakupy, dzięki czemu powstał Black Week.

Zaczynamy z wysokiego C i proponujemy Wam cały wachlarz przecenionych urządzeń! Szczególnie zwróćcie uwagę na:

Samsung Galaxy A40 za 888 zł

Przeceniony z 1138 zł. To bardzo ciekawy przedstawiciel udanej serii A – w tym modelu znajdziecie już i wyświetlacz Super AMOLED, i podwójny aparat (z obiektywem szerokokątnym) a do tego cienkie ramki i szybkie ładowanie baterii. Do zestawu polecamy też:

Huawei Watch GT za 498 zł

 

Zamiast 598 zł. Smartwatch Huawei przyciąga do siebie nie tylko funkcjami monitorowania aktywności czy snu, ale przede wszystkim długim czasem działania na jednym ładowaniu. Naprawdę warto o nim więcej poczytać i przekonać się na własnym nadgarstku 😉 Z kolei internetowym heavy userom proponujemy:

Router Huawei Mobile Wi-Fi 3s za 129 zł

Do wyboru w kolorze białym lub czarnym. Taki router to idealne rozwiązanie dla tych, którym GB ciągle mało, pakiet w telefonie nie wystarcza do końca okresu rozliczeniowego, lub po prostu chcą go oszczędzać. Dzięki temu internet można nosić zawsze ze sobą, podłączać do niego smartfony, tablety, laptopy, konsole, czytniki ebooków i każde inne urządzenie lub po prostu dzielić się ze znajomymi nie zużywając pakietu danych oraz baterii telefonu. Bardzo przydatne rozwiązanie na krótkie oraz dłuższe wyjazdy oraz do codziennej pracy zdalnej na przykład z bibliotek, kawiarni czy restauracji.

Black Week obowiązuje także w ofertach z abonamentem – przygotowaliśmy w nich tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli urządzeń!

Wszystkie przygotowane dla Was oferty znajdziecie w eshopie. To jeszcze nie wszystko – zaglądajcie też na bloga regularnie, bo będziemy na bieżąco pisać o nowych okazjach ;)

Komentarze

 1. Artek pisze:

  Kiedyś na blogu były fajne konkursy w których można było wygrać atrakcyjne smartfony. Dzisiaj nie ma nic i dlatego tak mało ludzi tu zagląda i komentuje. Kiedyś zaglądałem tu codziennie z pasji do Play z którym jestem już grubo ponad 10 lat. Dzisiaj zaglądam tu tylko z ciekawości raz na tydzień. Stajecie się jednym z wielu, niestety. Może Krzysiek Sylwerski zrobi coś w tym kierunku, aby ten blog odzyskał dawną świetność. Bo z takim podejściem do klienta to sukcesu nie wróżę.Raportuj

 2. miki pisze:

  Problem pewnie w tym, że im już na sukcesie blogu niespecjalnie zależy.
  Sukces i komunikacja z „ludzką twarzą” były potrzebne jak sieć zaczynała i przez jakiś czas później.
  Teraz Play rozwinął się, jest już znany i dołączył jako czwarty do „wielkiej trójki”, to traktuje blog jak … tablicę ogłoszeń.
  Czasy dawnych dyskusji Marcinem nie wrócą – ot, zwykłe korpo i tyle.Raportuj

 3. 007 pisze:

  Zajrzałem tu po latach w poszukiwaniu info o promocji, zerkam na komentarze i… Chciałem złożyć serdeczne wyrazy współczucia osobom, które żyją pisaniem i czytaniem bzdur na jakimś korpo-blogu (jestem tak tym proszony, że musiałem zabrać głos). P. jak każda inna firma nie jest instytucją non-profit co w wolnym tłumaczeniu znaczy że chwyta się dziesiątek sposobów żeby orznac klienta z kasy (czytaj: zarobić) i widocznie uczestniczenie w dyskusjach z nawiedzonymi ludzmi nie kalkuluje im się, ewentualnie nie znalazl się chetny. Pozdrawiam i spadam zobaczyć co pisza na blogach Biedronki, H&M, Viledy, LG, Lenora, Ikei, Hortexu, Wedla i przede wszystkim czy sa jakies plotki na Kundelku…Raportuj

 4. Oles80 pisze:

  (…) To jeszcze nie wszystko – zaglądajcie też na bloga regularnie, bo będziemy na bieżąco pisać o nowych okazjach ;)
  Co autor miał na myśli? Czy będzie prawdziwa petarda w czarny piątek?
  PLAY w poprzednich latach oferował bdb oferty z telefonami, np. dla przedłużających umowy! Czy nie warto wrócić do dobrych praktyk?Raportuj

 5. Gośč pisze:

  A może by tak wifi calling dla telefonów Xiaomi? Jakoś inne sieci od razu udostępniły tę możliwość a tutaj nawet na waszym sprzęcie nie można korzystać, wstyd, już drugi rok czekaniaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty