Najtrudniej przekroczyć własne granice – 3 sezon serialu Wataha już w PLAY NOW!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Mam nadzieję, że dzisiaj rano znaleźliście coś fajnego w bucie, pod poduszką czy jakąkolwiek tradycję podtrzymujecie. Niezależnie czy były to słodycze, drobne upominki, całkiem spore gadżety lub po prostu rózga na każdego w PLAY NOW czeka prezent dobrej rozrywki ;)

To wszystko za sprawą premiery pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu Wataha. Kadry pełne surowego piękna Bieszczad i gęsta, pełna niespodziewanych zwrotów fabuła to tylko niektóre powody popularności tej produkcji. Polskie HBO zadbało o najdrobniejsze detale i całość wygląda po prostu spektakularnie.

W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Premiera już dziś o 20:10 na kanale HBO a w opcji „na żądanie” pierwszy odcinek możecie obejrzeć już teraz! Jeśli nie macie HBO w PLAY NOW możecie przetestować pakiet przez miesiąc bez opłat!

Komentarze

 1. Marcin pisze:

  Dziś Mikołajki Nie ma prezentów w postaci GB :) w tym dniu dla wszystkich Klientów lub Nielimitowany Internet na 14 dni :) Play Spi :(Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Pisałem Ci pod Twoim poprzednim komentarzem na ten sam temat:
   No jak nie? Nawet są aktywne dwie promocje:
   1. Doładowań z Google Pay – 50% więcej na konto główne.
   2. Shake to Play – można wytrząść sobie darmowe GB.Raportuj

  • Skoro Tobie źle w Play, przejdź do T-Mobile. Mi Play nie dał fajnej oferty na przedłużenie umowy, dlatego jestem teraz w Orange Flex i decyzji nie żałuje. :)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty