Wszystkie kciuki na Play24!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

W przedświątecznym szale pamiętajcie, że już zaczynamy nasze działania wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

W tym roku przygotowaliśmy mnóstwo dobrego! Zaczynamy od działań w naszej aplikacji – Play24! Każdy z naszych klientów ma możliwość „przekazania nam swoich kciuków” – a my je zamienimy na pieniądze dla WOŚP.

Co to oznacza?

Zliczamy każde Wasze opłacenie faktury lub doładowanie konta bezpośrednio za pomocą aplikacji Play24. Następnie przeliczamy to na konkretne środki, które przekazujemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Swoje kciuki „przekazali” Twórcy z #teamplay<3 i już grają razem z nami. Po przekroczeniu progów:

  • 100 000
  • 200 000
  • 400 000

transakcji, wykonają specjalne wyzwania, by jeszcze bardziej zachęcić Was do naszej akcji! Są z nami Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Izak, Rezi, Blowek, Martin Stankiewicz, Gimper, Paulina z Mówiąc Inaczej, Ence i wiele, wiele innych! Koniecznie zobaczcie nasze fantastyczne wideo:

 

Więcej o akcji „Wszystkie kciuki na Play24” dowiecie się na stronie playdlawosp.pl :)

Komentarze

  1. PINOKIO pisze:

    Aha. :)Raportuj

  2. Artek pisze:

    W tej akcji popieram Was w 100%. Mam ogromny szacunek dla Play, że co roku, od ładnych paru lat, mocno wspieracie WOŚP. Piękna akcja, nigdy nie wiadomo, czy ktoś z nas lub ktoś od nas z rodziny nie będzie potrzebował pomocy, korzystając ze sprzętu kupionego właśnie przez WOŚP. W takich chwilach wszyscy bądźmy razem, bez względu na wyznania religijne, polityczne, obyczajowe. Nikt nikogo nie zmusza do przelewania swoich pieniędzy, ale chociaż swoim zachowaniem pokażmy, że POLACY to fajny naród, który nie chejtuje takich akcji, nie obraża innych, potrafi być razem bez względu na wszystko. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty