6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

Udostępnij

Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę ekstra!

Decydując się na przedłużenie umowy, podpisanie nowej lub przeniesienie numeru możecie zgarnąć 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video! Dotyczy to zarówno abonamentów indywidualnych oraz dla firm.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, telefonicznie (w przypadku umów zawieranych tym kanałem) oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Dostaniecie od nas wiadomość SMS z linkiem aktywacyjnym i będziecie mieli 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video.

Jakie tytuły znajdziecie w serwisie?
Polecam Wam zwłaszcza produkcje oryginalne takie jak The Grand Tour, Tom Clancy’s Jack Ryan oraz Człowiek z Wysokiego Zamku. Warto też zagłębić się w pełną bibliotekę filmów i seriali – znajdziecie tam też pozycje w 4K i z HDR. Materiały możecie pobierać na swoje urządzenie i oglądać je w trybie offline.

Co się dzieje po 6 miesiącach?
Możecie dalej korzystać z serwisu za 25 zł miesięcznie a rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com. Już wkrótce aplikacja Amazon Prime Video będzie też dostępna na PLAY NOW TV BOX.

Miłego oglądania!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości