Gramy razem z WOŚP!

Już dzisiaj 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Po raz kolejny gramy razem i zachęcamy Was do tego samego. Pisaliśmy już o akcji „Wszystkie kciuki na Play24”, dzięki czemu za doładowanie lub opłacenie faktury przekazujemy dodatkowe pieniądze na cele Fundacji.

W akcji pomagają Twórcy z #TeamPlay<3 – zapraszamy wszystkich do naszej strefy na Placu Bankowym w Warszawie, gdzie wykonają ostatnie z wyzwań wspierające WOŚP. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i konkursów oraz możliwość zrobienia fotki 180°.

Pamiętajcie też o aplikacji 28 WOSP, gdzie znajdziecie niezbędne informacje o wydarzeniach organizowanych w Waszej okolicy. Możecie też podjąć się quizu i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy! Aplikację znajdziecie w Google Play i App Store.

Na najbardziej zapalonych darczyńców czekają też Złote Karty PLAY – każda ma złote elementy oraz certyfikat. Ich telefoniczna licytacja odbywa się przez cały dzień a jej zakończenie zobaczycie na żywo pod koniec dnia w TVN.

Tradycyjnie też możecie pomagać wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565 (5 zł + VAT). Macie na to czas do 22 stycznia!

Ekipa PLAY także wspiera WOŚP – zebraliśmy zespół, który dawał z siebie wszystko podczas biegu „Policz się z cukrzycą”:


Przez cały dzień będziemy też na żywo opowiadać o naszych aktywnościach z całej Polski! Ewę z Kasią zobaczycie o 14:17, Matyldę o 16:29, Krzyśka o 19:56 a Gosię po 22:10 na antenie TVN.

A wnikliwych zapraszamy też do lektury naszego komunikatu prasowego ;)

SIEMA!

Komentarze

 1. Finon pisze:

  Krzysiek na rzecznika playRaportuj

 2. jack be pisze:

  Mam pytanie: niewykorzystane pakiety internetu zaczely przepadać wraz z nowym rokiem?Chodzi mi o Solo M i cykliczne uruchomienie pakietu.Aktywowal się nowy w kolejnym miesiącu i mam tylko 10GB….Raportuj

 3. Wojtek pisze:

  Witam, czy będzie jakiś powiew nowości-świeżości w ofercie na kartę? Zrównacie się do pomarańczowej lub zielonej konkurencji?

  Jestem rozczarowany obecną sytuacją, a jestem u Was od 2009 r w ofercie na kartę. Konkurencja daje lepsze warunki. Mam się kierować sentymentem i zostać?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   Na pewno trzeba patrzeć na bieżąco – informujemy o nowościach chwilę przed ich wprowadzeniem. Patrzyłeś na nasze pakiety?Raportuj

   • matyk pisze:

    Ja patrzyłem… i patrzę na to z przerażeniem bo nie idzie to w dobrą stronę :(
    W Solo L był pakiet roamingu, gdzie jest teraz ?? :/ (już nie wspominam że kiedyś był też w Solo M)
    W żadnym pakiecie nie ma MMS-ów!
    U zielonych jest wszystko za 25 zł

    Zamiast dawać to odbieracie :/
    Chcecie by pakiet kosztował 30 zł… spoko, ale chociaż niech będzie przyzwoity.Raportuj

 4. jack be pisze:

  Krzysiek mmsy by się przydały w pakiecie jakimś.Dla mnie bardziej niż więcej internetu.Wiesz,matula ma nie ma fejsa,na drugim końcu polski mieszka..To taki jeden z wielu przykładówRaportuj

 5. KAPO pisze:

  A kto się z ludźmi liczy ????? To nie jest na chwilę ,tylko jadą po Całości ,coraz lepiej .. Może coś i w Play ,jakaś promocyjka na ferie, bo Orange cały czas coś wymyśla ,nie wspomnę o Fleksie !!!!!! Czekamy – prepaid …..👌…Raportuj

 6. PINOKIO pisze:

  WOŚP- fajna sprawa.:)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty