Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play!

Udostępnij

Na początku roku informowaliśmy Was o promocji z Amazon Prime Video. Przy wybraniu abonamentu (zarówno przedłużając umowę, przenosząc się z innej sieci, bądź wybierając całkowicie nowy numer) mogliście aktywować dostęp do tej usługi na 6 miesięcy.

Teraz taką możliwość dajemy każdej osobie, która posiada u nas ofertę abonamentową! Aktywacja promocji możliwa jest od dzisiaj dla osób z abonamentem na usługę głosową lub telewizyjną, a od poniedziałku możliwość aktywacji uzyskają także osoby z abonamentem na nasz internet.

Od chwili aktywacji macie 30 dni na dokończenie rejestracji w Amazon Prime Video. Gdybyście po okresie 6 miesięcy chcieli korzystać z serwisu po tym czasie opłata za dostęp wyniesie 25 zł miesięcznie i może zostać doliczona do rachunku Play. Oczywiście możecie także zrezygnować w dowolnym momencie – również podczas pierwszych 6 miesięcy.

Naprawdę warto aktywować usługę, bo biblioteka Amazon Prime Video pełna jest niesamowitych produkcji na najwyższym poziomie. Moim absolutnym faworytem jest The Grand Tour – motoryzacyjne show, które prowadzi najbardziej znane trio motoświata – Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May. 3 sezony pełne humoru, niesamowitych podróży, adrenaliny i odgłosu koni mechanicznych. Dla każdego znajdzie się jednak odpowiedni film, serial czy program – polecamy zwłaszcza:

  • Fleabag
  • Sneaky Pete
  • Hunters
  • The Boys
  • Star Trek: Picard
  • Ojciec Chrzestny
  • Cast Away – poza światem
  • Kill Bill
  • Man of Fire

i wiele, wiele innych 🙂

Dostęp do serwisu możecie uzyskać przez stronę www.primevideo.com, aplikację Prime Video na smartfony, tablety oraz telewizory a także przez dekoder PLAY NOW TV BOX. Do tego jest możliwość pobrania swoich ulubionych tytułów do trybu offline, by oglądać je bez dostępu do internetu.

Promocję możecie aktywować nie wychodząc z domu – przez aplikację Play24 lub na swoim PLAY NOW TV BOXie. Pamiętajcie, żeby w ciągu 30 dni dokończyć rejestrację na Amazon Prime Video! Po 30 dniach nie będzie już takiej możliwości.

Z usługi możesz korzystać tyle, ile chcesz i zrezygnować w dowolnym momencie – bez zobowiązań!

Zaczynamy też informować o naszej nowej kampanii – a w niej Kuba Wojewódzki i po raz pierwszy u nas – Andrzej Grabowski!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości