MILION złotych na walkę z koronawirusem

Udostępnij

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy mamy długą historię wspólnych działań 💜💜💜

Niemal 10 lat temu postanowiliśmy konsekwentnie wspierać tych, którzy pomagają mega dobrze i mega skutecznie. Tym razem sytuacja jest wyjątkowa i skłania nas wszystkich do solidarności i bycia razem (mimo zachowywania dystansu i akcji #ZostańWDomu).

Bardzo miło mi ogłosić, że PLAY dołącza do Funduszu Interwencyjnego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Przekazujemy na ten cel 1 000 000 złotych.

Czym jest ten fundusz?

Dobrze jest przeczytać komunikat na stronie WOŚP, a także post poniżej:

Dużo zdrowia na weekend i #ZostańWDomu!

Zobacz więcej

20 KOMENTARZE

 1. Dzięki.Przydałyby się maski dla wszystkich obywateli oraz sprawny,rygorystyczny system.Podziwiam Chiny,to piękny,zdyscyplinowany kraj z bardzo ciekawą kulturą.Komuna w tym kraju pokazała, że w najgorszej chwili naród może liczyć na swoich przywódców.I po wszystkich rozkminkach spiskowych na temat pochodzenia wirusa doszedłem do jednego – wychowaliśmy go MY WSZYSCY.Nikt go nie musiał podrzucać.Na tyle zasyfiliśmy naszą wspaniałą Ziemię, że miało prawo powstać coś takiego i pójść sobie w świat.Ostatnio siedziałem na dworze,w słoneczny piękny dzień i patrzyłem na przelatujące ptaki cieszyłem się, że są i chociaż im nic nie grozi.

  • Od dziś trudno będzie znaleźć w sieci bardziej niedorzeczny komentarz niż Twój. „MY WSZYSCY” – ciekawe zatem dlaczego epidemia rozpoczęła się w tych pięknych i zdyscyplinowanych Chinach.

   • Gdybym miał możliwość ponownego komentarza,to napisałbym raz jeszcze,to samo,zdanie w zdanie, literę w literę.Wielu uwielbia niemiecką motoryzację,ja zaś cenię sobie szwedów – że tak to porównam.
    Możecie zrobić z tym co chcecie,tyle w temacie.

   • Zajrzyj na kontynent ze statułą wolności,popatrz co tam się teraz dzieje.Choć na południu tego kontynentu ściele się więcej trupów niż dzienna wszystkich ofiar wirusa.
    Akurat tam system się sprawdza,u nas jeszcze żaden się nie sprawdził.

   • Głowę mam na karku kolego,a prócz głowy mam jeszcze coś takiego jak instynkt,gdzie ty swój rozsiałeś po różnych stronach internetowych na swoim smartfonie, gdzieś pomiędzy paczką chipsów, szklanką pepsi i podkręconym pomidorem z marketu 😉

  • Bo ja wiem…. Co do ptaków to jest cała grupa syfu spod znaku H5Nx zwana ptasimi grypami…Takżę, także…

     • To tyle?
      Dobra, poddaję się.Niech stracę,podpieść swoje ego.
      Pochwal się swej żonie (jeśli takową posiadasz) czego tu dziś dokonałeś.
      Jakoś nigdy nie byłem dobry w bitwy na papier nożyce kamień 🙃
      #samobójcy

 2. Nie krytykuję Was, jest to całkiem zrozumiałe, co robicie. Mimo wszystko jest chore, że każdy obywatel, który chce normalnie korzystać ze służby zdrowia, wykupuje abonament albo płaci za wizytę. A jak obywatel chce mieć nowoczesny sprzęt w szpitalu, to musi dać na WOŚP. Tymczasem składka zdrowotna (czyli to, co państwo zabiera z pensji na służbę zdrowia) to 362,34 zł miesięcznie. I co z tego jest? Kwarantanna domowa, transport z koronawirusem taksówką na własny koszt do zakaźnego i brak testów.

 3. A ja chciał bym napisać o ofercie na przedłużenie w PLAY, dziś usłyszałem od 2 konsultantów ofertę (abonament bez tel.) 55zł czyli standardowa Mka. a potem „nic więcej nie da się zrobić” Rozumiem że już Wam nie zależy na stałych klientach skoro są tylko takie oferty? Dzięki PLAY zaraz wyszukam sobie formularz zakończenia współpracy. Jak mam dostać ofertę „dla nowych” to z chęcią skorzystam z „przenieś numer” I sam stanę się NOWYM klientem innej sieci. POZDRAWIAM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości