Mobileo dołącza do Play

W obecnej sytuacji każdy dobry news jest mile widziany, a dzisiaj mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość 🙂

W fioletowych barwach od niedawna mieliśmy wolne miejsce dla konkretnego speca od smartfonów wszelkiej maści. Kogoś, kto swoim profesjonalnym okiem potrafi ocenić każdy model telefonu (niezależnie czy kosztuje 600 zł czy 6000) i doradzić swoim widzom co wybrać, by być zadowolonym z zakupu.

Do grona naszych Twórców w roli smartfonowego eksperta dołącza Bartek Kułakowski, czyli Mobileo. Przywitajcie Bartka ciepłym słowem, a może i subem (o ile jeszcze tego nie zrobiliście) 😉 Zobaczcie jego ostatni film o Samsungu Galaxy S20+:

Filmy Bartka będą pojawiały się na naszych kanałach, a gdy obecna sytuacja się uspokoi mam także nadzieję na trochę wspólnych, być może niestandardowych akcji. Tymczasem dużo zdrowia, a w ramach #ZostańWDomu polecam Wam nadrobić najciekawsze materiały Mobileo.

Komentarze

 1. macq pisze:

  W obecnym czasie wszyscy czekają na nowe urządzenia?… Wy jesteście normalni, czy tak nie do końca???…Raportuj

 2. Mardok pisze:

  Hej ! Nowe iPady pro 2020 będą :)?Raportuj

 3. Kamil pisze:

  W skali YT ma znikome zasiegi, szkoda ze nie chcieliscie zostac PARNTER SERWISU jakosciowego mocno My-mobile.pl z ok. 100k czytelnikow (jak na blogosfere to duzo ponoc). Niedlugo rusza z nowym cyklem premium My mobile STORIES i sporo content marketing fajnego sie tam wyprodukuje

  PS, ja bym postawil na Nieantyfan, jeszcze lepiej robi grafike/wizualnie filmy niz Mobzilla, ale X-Kom podkupil najwieksze talenty aka tworcow ;o)Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski Krzysiek Sylwerski pisze:

   Bartek jest w TOP10 YouTuberów technologicznych w Polsce 🙂 Liczymy, że z naszą pomocą już niedługo przebije granicę 100 tysięcy subskrybentów.
   PS: Chyba źle zapisałeś w polu email adres własnej strony 😉Raportuj

   • Kamil pisze:

    Dobrze, gdyz avatar mam podczepiony pod stara domene z com, a nie sama pl. Dopiero po czasie przejalem ta lepsza domene, stad te rozbieznosc.

    PS, ja tylko ogladam Mobzille, Nieantyfan, Casey Neistat czy Gonciarza i to byloby wszystko, jesli chodzi o polska scene YT przesiaknieta #lol_content zamiast #original_content jak HBO GO, Netflix czy My-mobile.pl ;o)Raportuj

   • Kamil pisze:

    PS, miałem na myśli 5k odslon per film na platformie telewizyjnej YT 📺Raportuj

  • ObożeJakieToStrasze pisze:

   ta strona wygląda jak bym się cofnął 15 lat wstecz.Raportuj

 4. Adam pisze:

  Postanowiłem zrezygnować z Playa… Nie przypuszczałem, że Zarząd Playa będzie oszczędzał na klientach.Raportuj

 5. Robet pisze:

  Jako już były klient Playa nie potrzebuje kolejnego youtubera ale niższych cen usług telefonii komórkowej Play.Raportuj

 6. under pisze:

  O to ten mistrz ktory promował ten serwis wynajmujący telefony BESTCENA?

  transfer słaby – paweł Mobzilla dużo lepsze recki robiłRaportuj

  • Kamil pisze:

   Niestety sie zgadzam, wizualnie spoko recki, ale brakuje tzw. osobowosci/emocji, ktore znajdziesz u Casey Neistata chociazby albo Marques Brownlee aka MKBHDRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty