Otwarte okno na pakiet Kids w PLAY NOW przedłużone do 4 maja

Każdy z dostępem do telewizji PLAY NOW ma możliwość oglądania materiałów w wysokiej jakości na swoim telefonie, tablecie, komputerze czy telewizorze. Widzimy jaką popularnością cieszą się kanały dziecięce, zwłaszcza teraz gdy szkoły są zamknięte a edukacja prowadzona jest zdalnie.

Dlatego przedłużamy do 4 maja dostęp bez dodatkowych opłat do pakietu Kids, aby umożliwić rodzicom i ich dzieciom spędzanie wspólnego czasu przy bajkach i programach edukacyjnych.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

Komentarze

  1. Rukki pisze:

    👍💜💪Raportuj

  2. macq pisze:

    A szykujecie przedłużenie GB z promocji dla karciarzy??? Mało zużywam, ale mam jeszcze 20GB i chodzi TYLKO o przedłużenie, a nie nawet o dodanie! :/Raportuj

  3. KAPI pisze:

    Dokładnie co z GB na kartę ,bo chyba są ważne tylko do konca kwietnia ,prawda??? A wszyscy w koło dają , więc??? A może jakaś promka z coca colą jak zwykle ,co roku??? Choć dla zdrowia to???? Więc czekamy….Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty