#ZostańWDomu i obejrzyj One World: Together At Home w PLAY NOW

Już dzisiaj o 19:00 na antenie E! Entertainment zostanie wyemitowane One World: Together At Home (Jeden świat: Razem w domu). To niezwykłe wydarzenie, które ma na celu uczczenie heroicznych wysiłków pracowników służby zdrowia i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa. Służy również zebraniu funduszy na wsparcie globalnej walki w celu wyeliminowania COVID-19.

Wydarzenie ma na celu nie tylko dostarczyć rozrywkę w dobie pandemii, ale dzięki gościnnym występom gwiazd muzyki, filmu czy sportu edukować, informować o ryzyku i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. W audycji pojawią się wywiady z ekspertami WHO, a także emocjonujące historie pracowników służby zdrowia z całego świata.

Podczas transmisji wydarzenia zainicjowanego przez Lady Gagę wystąpią m.in. Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish i wiele innych.

Z tej okazji każdy, kto ma dostęp do PLAY NOW może oglądać kanał E! Entertainment bez dodatkowych opłat.

Ja będę oglądał, a Wy?

Komentarze

  1. szczerba pisze:

    Ja też.Raportuj

  2. Przemo pisze:

    Jak who to nie oglądam bo to zakłamane przez geitsaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty