#ZostańWDomu i odbierz darmowe 200 GB na naukę zdalną (i nie tylko)

Udostępnij

Zapewnienie równych szans w dostępie do edukacji w obecnych czasach jest dla nas bardzo ważne. Pokazaliśmy to już wcześniej choćby przez uruchomienie mechanizmu zero-rating dla platform edukacyjnych zalecanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niedawno wystartowaliśmy także z akcją ZdolniZdalni, gdzie zachęcamy do przekazania sprzętu, z którego nie korzystacie dla osób, które nie mogą sobie na taki pozwolić, a potrzebują narzędzi do nauki zdalnej.

Dzisiaj ruszamy z kolejnym ułatwieniem dla uczniów i studentów 🙂

W aplikacji Play24 czeka na Was nawet 200 GB, które możecie wykorzystać na przykład na zdalną naukę – za darmo!

Jak działa promocja?

Tak, że pakiet aktywujecie w apce Play24 raz, dostajecie 100 GB, a po miesiącu się odnowi i otrzymacie kolejną pulę danych do wykorzystania. Pamiętajcie, że to akcja dla uczniów i studentów, czyli aktywować mogą ją osoby do 26 roku życia. Można z niej skorzystać na taryfach:

 • Internet na Kartę 5 zł
 • Internet na Kartę 9 zł
 • Internet na Kartę 19 zł
 • Internet na Kartę 50 zł

Przykładowo – jeśli aktywujecie pakiet 4 maja, to następny otrzymacie 4 czerwca. Można otrzymać aż 200 GB!

Dodatkowe dane możecie wykorzystać do końca czerwca i do tego czasu zostanie też wydłużona ważność konta po aktywacji promocji – nie musicie martwić się o doładowania! 😊

Oczywiście wiemy też jak ważny jest zdrowy balans między nauką a edukacją, więc gigabajty możecie też przeznaczyć na rozrywkę 😉

Więcej informacji o rozwiązaniach dla edukacji znajdziecie na dedykowanej stronie.

Miłego korzystania! 💪

Zobacz więcej

37 KOMENTARZE

 1. Czyli internet dla taryf na kartę który jest ważny do końca kwietnia,po prostu się kończy i nic Play nie przewiduje,żadnej promocji ,coca coli itp… czy przedłużenia tej promocji przez APKE PLAY 24????

  • Też jestem ciekawy, czy coś przedłużą/dodadzą… Fioletowi lecą po bandzie z cotygodniowymi darmowymi pakietami :D Pomarańczowi mają w maju dać kolejne 10GB :D A fioletowi??? Zobaczymy, czy ich marketing się na coś odważy ;)

    • Nie trzeba mieć telefonu a ofertę internet na kartę zarejestrowaną na osobę poniżej 26 roku życia. Karta może znaleźć się na przykład w routerze.

    • Może trzeba kupić „internet na kartę 5 zł”, zarejestrować prepaid na dziecko (jak się rejestruje kartę na 12latka?), wrzucić kartę do swojego telefonu, zainstalować play24, włączyć promocję, przełożyć kartę do routera/laptopa.
     Dobrze myślę?
     Pytanie – jak rejestruje się kartę na 12latka?

   • Rozumiem, że darmowe pakiety 100, 30, 10 GB danych to Twoim zdaniem mało? 🙂 A doniesienia o konkurencji już gdzieś oficjalnie potwierdzone czy to tylko domysły?

 2. Mam studentkę i jednego ucznia uczą się zdalnie mam internet na kartę zarejestrowana na mnie więc z tych 200 giga nie skorzystam bo mam więcej jak 26 lat szkoda ,robicie dobrą robotę młodzież będzie zadowolona brawo Play

   • Window – chcieliśmy do maksimum uprościć proces przyznawania pakietu. Bez potrzeby wysyłania zaświadczeń czy skanowania tak wrażliwych dokumentów jak legitymacja studencka (czy szkolna).

  • Te 200gb nie jest za darmo tylko ważny jest 67dni to musicie doładować za 60zl żeby mieć 60dnibwaznosci konta więc nie dajcie się nabrać bo to kosztuje 60zl tak zostaje te 60zl na inne zeczy ale musicie je wydać i Play ma 60zl od was więc widzicie jak jest za darmo haha

   • O czym piszesz?

    dane możecie wykorzystać do końca czerwca i do tego czasu zostanie też wydłużona ważność konta

    Ważność konta jest automatycznie przedłużana i nie trzeba doładowywać konta.

   • @Jacek, a ty jak zwykle wypisujesz kłamstwa i brednie.

    Po włączeniu tej promocji, ZA DARMO zostanie również wydłużona ważność konta do 30 czerwca. Nic nie trzeba ładować.
    Powinni takich jak ty banować.

 3. Mam taryfę internet dom zero dodatkowych GB. Mam syna ucznia, wydaje mi się że chcecie zwiększyć statystyki. Zwiększcie pakiet internet dom.

 4. Krzysiu to proszę mi wyjaśnić dzwoniłem do konsultanta dzisiaj i powiedział mi że muszę kupić córce starter internet na kartę pobrać aplikację 24 i włączyć 200gb i żeby mi działało to muszę doładować po 30zl na miesiąc żeby działało dlatego tak napisałem to co kupuję za 5zl włączam w apce i do czerwca mam po 100gb tak to proszę o wyjaśnienie dziękuję pozdrawiam

 5. Chcieliście dobrze a wyszło jak w sejmie.
  Dajcie zwyczajnie każdemu kto ma Play internet czy to prywatnie czy firmowo. Kto nie potrzebuje to i tak tego nie wykorzysta. Natomiast będzie sensowne dla wszystkich którzy routerów używają w domu a ich dzieci zużywają neta na naukę.
  Ja mam firmowy net w domu i połowa idzie na nauczanie.
  I to jest realna pomoc

 6. @Krzysiek, uważam że powinniście zrobić taką fantastyczną rzecz i to jak najszybciej: umożliwić np. na miesiąc migrację (i to darmową) z taryf głosowych Play (FPnK, PnK, PnKRWK, PnKLT, OdN) do taryf internetowych (InK5/9/19/50), oczywiście wprowadzając regulamin takiej migracji i odblokowując taką migrację w systemie.

  Napisałem „odblokowując”, bo co jakiś czas (około 1 raz w roku) pojawia się właśnie taka możliwość migracji na kilka dni w Play24. Skorzystałem z takiej furtki-magicznej-migracji już na kilkudziesięciu numerach (z głosowych do internetowych i z internetowych do głosowych) przez ostatnie 4 lata.

  Strasznie byście pewne sprawy uprościli i uszczęśliwili masę ludzi. W obecnym czasie byłoby to mega pożądane.
  Zamiast biegać po kioskach, salonach czy czekać na zamówioną kartę, każdy by sobie np. swój zapasowy numer zmigrował do InK, nie tylko po te darmowe 200 GB, ale aby np. skorzystać z nielimitowanych nocy, czy z pakietu 100GB za 49zł z lejkiem 1Mbit/s.

  Moglibyście wprowadzić limit migracji na PESEL np. na 3 sztuki aby wyeliminować nadużycia (związane z tymi darmowymi 200GB), a od 4. numeru migracja byłaby płatna i kosztowała 5zł, które byłyby pobierane z konta (czyli jeśli na koncie będzie mniej, to migracja się nie powiedzie – trzeba będzie doładować).

  Mógłbym Wam nawet cały regulamin przygotować, ale pewnie macie od tego ludzi (na pewno macie :) ).

  Gdy skończą się wreszcie te szopki z koronawirusem, powinniście też umożliwić (przynajmniej tym zmigrowanym do InK numerom), migrację powrotną do taryf głosowych.

  Co Ty na to?

 7. Czy promocyjny pakiet można uruchomić do drugiej karty SIM zarejestrowanej na tego samego ucznia/studenta?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości