#ZostańWDomu z Play i aktywuj kolejny pakiet 10 GB

Dzisiaj krótko – postanowiliśmy po raz kolejny przyznać Wam pakiet 10 GB – jest przeznaczony dla osób z abonamentem (również dla firm) oraz dla tych korzystających z MIXa. Mamy nadzieję, że tym samym ułatwi Wam to czas spędzony w domu.

Pakiet znajdziecie oczywiście w Play24 i możecie go aktywować na takich samych zasadach jak poprzedni 🙂 Na uruchomienie pakietu macie czas do końca kwietnia a o jego przyznaniu damy Wam znać SMSem i/lub powiadomieniem w aplikacji.

Pamiętajcie, że osoby korzystające z ofert na kartę mają możliwość skorzystania z pakietu 10 GB po doładowaniu. Tę akcję opisywaliśmy tutaj.

Komentarze

 1. a33 pisze:

  a do kiedy trwa promocja 10gb dla ofert play mixRaportuj

 2. Mirek pisze:

  Play nie dba o posiadaczy kart RBM. Czas zrezygnować z usług Playa!!!Raportuj

  • Daniel pisze:

   za mc jak Play nie da przy zmianie Rbm na Play 25 gb to przechodzę do Plusa lub Lajta miarka się przebrała ;)Raportuj

   • Mir pisze:

    Hmm ostatnio mam wrażenie, że Play już trochę wygasza markę Red Bull Mobile, nawet w salonach nikt nie poleca tej oferty zazwyczaj, nie ma reklam już tej oferty, nie można przenieść do nich nr na kartę przez internet, a do abo jest dość wysoka opłata aktywacyjna za przeniesienie online, kupić startera też w wielu miejscach z Red Bull się nie da. Zaniedbanie marki po prostu już widać.Raportuj

  • maz9 pisze:

   W RBM masz przecież cały czas ofertę 3x10GB za darmo, więc jednak dba.Raportuj

 3. Przemek pisze:

  10gb za freeRaportuj

 4. User pisze:

  Co to jest 10GB? Na waciki?Raportuj

 5. Agnieszka pisze:

  Wyrzucam kartę z RMB. Play daje 10 GB za doładowanie a Orange dał już 20 GB za darmo!!!Raportuj

 6. Alicja pisze:

  Wyrażam swoją opinię o promocjach w Play. To chyba jakiejś żarty w Play. Żartujecie sobie z klientów na kartę. U innych operatorów Orange, T-Mobile, Plus są darmowe pakiety po 10-15 GB. W Play na kartę trzeba doładować konto, żeby otrzymać darmowe GB. Wyrzucam kartę Playa do kosza a numer przenoszę do innego operatora.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty