#ZostańWDomu z Play i TIDAL – słuchaj najlepszych playlist na każdą okazję

Jak doskonale wiecie od kilku lat współpracujemy z TIDAL. To mega fajna muzyczna aplikacja za którą stoją mega fajni ludzie. Mamy wiele wspólnych cech, ale jedna łączy nas szczególnie – miłość do muzyki.

Jeśli jeszcze nie korzystacie z dostępu do TIDAL teraz jest ku temu najlepsza okazja. Zamiast standardowego darmowego miesiąca w ofertach abonamentowych możecie korzystać ze streamingu muzyki bez opłat przez aż 3 miesiące! Pod koniec tego okresu otrzymacie od nas przypominajkę i będziecie mogli zdecydować – korzystać dalej z możliwości oferowanych przez serwis za 19,99 zł miesięcznie lub zrezygnować z usługi. Więcej informacji na stronie play.pl/uslugi/tidal.

Co więcej TIDAL, tak jak my, chce jak najlepiej wspierać swoich użytkowników w obecnej sytuacji. W tym celu powstała specjalna sekcja W DOMU, gdzie zgrupowano mnóstwo playlist umilających nie tylko home office 😉

Znajdziecie w niej kilka sekcji, które są jednocześnie świetnymi wskazówkami na spędzenie czasu i wprowadzą Was w odpowiedni nastrój:

 • zachowaj spokój
 • pracuj w domu
 • baw się z dziećmi
 • graj w gry w domu
 • trenuj w domu
 • zrelaksuj się
 • śpij spokojnie
 • imprezuj w domu (oczywiście z domownikami)

a także playlisty gości stworzone przez:

Tymczasem mamy dla Was playlistę, która mi osobiście towarzyszy przez ostatnie kilka dni 😉

Komentarze

 1. jack be pisze:

  Oddam kilka paczek internetu,uwolnione dostępy do kodowanych kanałów filmowych oraz wiele wiele innych podarków otrzymanych w ostatnim czasie oraz dorzucę niemłody ale zadbany samochód za możliwość swobodnego wyjścia i spotkania się z ludźmi,za wyjście z dzieciakiem na ulubiony plac zabaw i .. za mecze ligi mistrzów.

  No dobra, już niech będzie ta ekstraklasa..Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty