Zapłać z Play w Publico24 Newsstand

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem portfolio produktów za które opłaty można doliczyć do rachunku Play.

Publico24 to wirtualny kiosk, który oferuje tysiące wydań czasopism i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie. W ramach jednej opłaty czytelnik ma ich do wyboru 130 tytułów. Na aplikację mobilną pobrać może ulubione aktualne jak i archiwalne tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem. Publico24 zmienia sposób dostępu do gazet i czasopism.

Amatorzy dobrych testów znajdą na pewno coś dla siebie. Wybierać można z kategorii: Wydarzenia i opinie, sport i hobby, lifestyle, dom i wnętrza, technologie, biznes, edukacja oraz prasa lokalna.

Jesteśmy pierwszym operatorem wprowadzającym to rozwiązanie 🙂 Z opcji „Zapłać z Play” mogą skorzystać klienci korzystający z oferty abonamentowej. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania. Dla klientów Play pierwsze 14 dni za 0 zł, potem 19,90 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Publico24 oraz na play.pl/dcb.

Komentarze

  1. Rukki pisze:

    A co ciekawego mogą napisać w prasie w dzisiejszych czasach?.Raportuj

    • hekssa pisze:

      Przy takiej ilości wydań i tytułów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ja korzystam z apki do wpierania nauki języka angielskiego oraz hiszpańskiegoRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty