Nowe pakiety Solo w ofertach na kartę – w tym Solo XL!

Udostępnij

Wiemy, że potrzeby niektórych osób pod kątem wykorzystania danych są większe, a i tak chcą korzystać z oferty na kartę. Specjalnie dla nich wprowadzamy nowy pakiet Solo XL!

Co w sobie zawiera?

  • internet bez limitu GB (z czego 20 GB w pełnej prędkości)
  • nielimitowane rozmowy
  • nielimitowane SMS-y
  • nielimitowane MMS-y
  • dostęp do sieci 5G

A to wszystko w cenie 35 zł miesięcznie. Aktywacja? W Play24 lub kodem USSD *111*203*1# 🙂 Jest to usługa cykliczna, więc nie musicie martwić się ponowną aktywacją po miesiącu – wystarczy, że będziecie mieli środki na koncie.

Pakiet jest dostępny dla taryf Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta.

A gdzie odNowa?

Spokojnie – tu przygotowaliśmy jeszcze większe zmiany! Dotychczas mogliście osobno wybrać pakiet minut, pakiet SMS czy internetu. Teraz w taryfie odNowa dajemy więcej swobody i wprowadzamy pakiety Solo (również z pakietem XL)! Będzie to wyglądać tak:

Pakiety Solo w taryfie odNowa

Solo MiniSolo LSolo XL odNowa
Internet10 GB15 GB20 GB
Rozmowynielimitowanenielimitowanenielimitowane
SMS-ynielimitowanenielimitowanenielimitowane
MMS-ynielimitowane
Okres działania10 dni (jednorazowy)miesiąc (cykliczny)miesiąc (cykliczny)
Aktywacja w Play24
Aktywacja kodem*111*209*1#*111*571*1#*111*229*1#
Cena15 zł30 zł35 zł

Dodatkowo w Solo XL odNowa także otrzymujecie dostęp do sieci 5G. Powyższe pakiety wykorzystywane są przed tymi bez terminu ważności, więc nie musicie się martwić o swoje dotychczas zgromadzone środki.

 

PS: Sebastian, gratuluję daru jasnowidzenia w komentarzach 😎 Na razie próbujemy z tańszym pakietem – jeśli spodoba się klientom to może Solo XXL z większą paczką danych ujrzy światło dzienne 😉

Zobacz więcej

Reszta wiadomości