Płatności Play dostępne w Epic Games Store!

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać Epic Games? To producent niezwykle popularnego Fortnite’a i wielu innych, świetnych gier. To także ich wydawca oraz właściciel jednego z największych i najpopularniejszych sklepów z grami na komputery PC – Epic Games Store.

Dla wszystkich klientów Play, zarówno posiadający abonament jak i korzystający z ofert na kartę, wprowadziliśmy możliwość płatności w Epic Games Store podając numer telefonu Play. Opłata za wybraną grę zostanie doliczona do faktury lub rozliczona ze środków na koncie prepaid. Aby kupić w ten sposób grę należy spośród dostępnych metod płatności wybrać PLAY, następnie podać numer telefonu i kliknąć „wyślij kod PIN”. Po weryfikacji nastąpi dodanie numeru Play w sklepie Epic Games Store jako źródła płatności i będzie można zatwierdzić zakup.

Zakupy są realizowane w ramach usługi Zamów z Play – aktywna blokada Zakupów Mobilnych uniemożliwia dokonywanie płatności. Zakupy są realizowane w ramach indywidualnego limitu, sięgającego 800 zł. W przypadku ofert na kartę przed zakupem należy upewnić się czy posiadamy wystarczająco dużo środków na koncie i w razie potrzeby uzupełnić konto. Warto pamiętać, iż w ten sposób kupicie gry o wartości nie większej niż równowartość 50 euro (na tę chwilę wg przelicznika to nieco ponad 212 zł).

Zakup gry telefonem Play możecie połączyć z trwającą promocją Epic Coupon, dzięki której pierwszy zakup gry o wartości powyżej 59,99 zł zostanie objęty zniżką w wysokości aż 40 zł. Zniżka nalicza się automatycznie przy płatności. Kupon na 40 zł łączy się z wyprzedażami w sklepie. Warto śledzić na bieżąco ofertę, gdyż często pojawiają się darmowe gry lub wyprzedaże.

Dzięki temu możecie zakupić np:

Rainbow Six Siege za 39,90 zł

Mount & Blade II: Bannerlord za 103,99 zł

SnowRunner za 87,99 zł

Grand Theft Auto V za 89,99 zł

Więcej informacji o Zakupach Mobilnych i miejscach, gdzie można płacić z Play znajdziecie na dedykowanej stronie play.pl/dcb.

A Wy w co byście pograli w burzowy weekend? Piszcie w komentarzach 😉

Komentarze

 1. Kriss pisze:

  Rewelacja! Wreszcie oproznie skarbonkę na prepejdRaportuj

 2. Fioletek pisze:

  Poprosimy jeszcze o możliwość płatności za bilety z konta prepaidRaportuj

 3. Szuwarek pisze:

  Pytanie z innej beczki.

  W tym roku, również będzie jakaś promocja / konkurs wakacyjny w Play ? Jak w ubiegłych latach.Raportuj

 4. Adam pisze:

  Dlaczego nie można zainstalować Fortnite na telefonach z Play?Raportuj

 5. MICHAL pisze:

  CZYLI GDY WYBIORĘ PLAY TO PIENIĄDZE ZOSTANA DOLICZONE DO FAKTÓRY.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Tak, opłata zostanie doliczona do faktury i będzie można zapłacić za zakupy w Epic Games Store i usługi Play podczas jednej płatności.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty