Zapłać z Play za przejazdy w blinkee.city i zgarnij 15 minut jazdy gratis!

Hulajnogą czy skuterem?

Stale poszerzamy portfolio usług, za które klienci Play i Red Bull MOBILE na abonament mogą płacić z usługą Zapłać z Play. Z usługi korzysta regularnie kilkaset tysięcy naszych klientów! Wielu z nich ucieszy na pewno wiadomość, że od teraz mogą skorzystać wypożyczenia skuterów lub hulajnóg w ponad 30 miastach Polski a pośrednictwem aplikacji blinkee.city. Wystarczy numer telefonu w Play i opłatę można dopisywać do rachunku za abonament.

blinkee.city to aplikacja oferująca możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto. Dzięki niej nie jest się skazanym na stanie w korkach, nie trzeba tłoczyć się w transporcie miejskim i przy okazji dba się o środowisko. Ponad 3000 elektrycznych skuterów i hulajnóg blinkee.city czeka na ulicach ponad 30 miast Polski.

Dla wszystkich naszych klientów przez pierwsze klika tygodni czeka miła niespodzianka – 15 minut jazdy gratis przyznawane do pierwszego doładowania o dowolnej kwocie, zrealizowanego z wykorzystaniem metody płatności Zapłać z Play. Promocyjne minut są do wykorzystania w pierwszej kolejności, przed środkami z doładowania. Warto wspomnieć, że przy wykorzystaniu promocyjnych 15 minut nie jest pobierana tzw. opłata startowa. Klienci Play mogą korzystać też ze specjalnego doładowania o wartości 10 zł.

Aby skorzystać z okazji i płacić z Play koniecznie zaktualizujcie aplikację blinee.city do najnowszej wersji 😉

Szczegółowe informacje o promocji i więcej miejsc, gdzie możecie zapłacić z Play znajdziecie na naszej dedykowanej stronie.

Komentarze

 1. Nego pisze:

  A może tak zapłać z Play, za płatne aplikacje w sklepie Google Play w prepaid?Raportuj

 2. Fioletowyi pisze:

  Na razie…. Czy można to rozumieć że są szanse że pojawi się taka opcja w ofertach na kartę?Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  Lubię ten pomysł z Blinkee :)Raportuj

 4. macq pisze:

  A ja czekam z niecierpliwością na przepisy, które w końcu ogarną jazdę tego typu pojazdami! Bo na chwilę obecną to jest jakaś paranoja! https://najlepszehulajnogi.pl/prawo-drogowe-a-hulajnogi-elektryczne-przepisy-mandaty-zakazy-169/#przepisyRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty