Jesień pełna tajemnic na kanale HISTORY

Już od dzisiaj w PLAY NOW i PLAY NOW TV na kanale HISTORY (w pakiecie Podstawowym) rozpoczyna się cykl programowy Jesień pełna tajemnic. We wtorki i środy od godziny 21 zobaczycie najciekawsze, najbardziej fascynujące oraz najbardziej dociekliwe programy dla miłośników poszukiwania ukrytych znaczeń i odkrywania tajemnic.

Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć tak ekscytujące serie jak Starożytni kosmici z Giorgio A. Tsoukalosem – pisarzem, prezenterem telewizyjnym, zwolennikiem hipotezy, że w starożytności doszło do kontaktu między ludźmi a należącymi do pozaziemskich ras astronautami. Jest też oczywiście bohaterem mema, w którym wyjaśnieniem na wszystko są tytułowi kosmici 😉

Ale jest tego więcej! Od 8 września będzie można także oglądać Klątwę Wyspy Dębów, gdzie dobrze już znani Rick, Marty i ich zespół powracają na Wyspę Dębów z jeszcze większą determinacją, zasobami i nowoczesną technologią. Zdaje się, że nic nie powstrzyma ich przed rozwiązaniem tajemnicy wyspy, która pozostaje nieodgadniona od ponad 200 lat. Tym razem mają pełne wsparcie właściciela ziemi, Toma Nolana, syna zmarłego Freda Nolana, dzięki czemu zyskali niespotykany dostęp do nowych obszarów wyspy. Mają nadzieję, że to przyniesie im odpowiedzi… i skarb.

Z kolei od 9 września na antenę trafi również Złoto generała Yamashity, który odkrywa jedną z największych tajemnic II wojny światowej. Gdy alianci nadciągali na wschód w 1945 roku, japońskie oddziały dowodzone przez tamtejszego generała – Yamashitę – miały ukryć na Filipinach skarby warte fortuny. Na kosztowności miało składać się złoto, biżuteria i bezcenne artefakty skradzione innym narodom. Teraz grupa amerykańskich poszukiwaczy podąża tropem wskazanym przez świadka, który twierdzi, że widział na własne oczy, jak żołnierze Yamashity ukrywali ogromną liczbę skrzyń. Mieli zakopać skarb w tunelach, a następnie zabezpieczyć wejścia detonując materiały wybuchowe i podkładając bomby-zasadzki. Ekipa musi teraz odszyfrować kod pozostawiony przez sekretne stowarzyszenie, by uniknąć pułapek i odkryć legendarny skarb.

Pamiętajcie – wtorki i środy o 21:00 na kanale HISTORY!

 

Psst – jeśli nie uda Ci się zobaczyć programów na kanale to wciąż możesz je nadrobić aż do 7 dni po emisji lub nawet później korzystając z naszej biblioteki Wideo.

Komentarze

  1. Mariusz pisze:

    Kiedy jakieś nowe kanały filmowe,przyrodnicze.Od dziś miał być Polsat ,tv4 co jest ze nie ma 🤔Raportuj

  2. mirekb pisze:

    ładnie..na tv boxie pojawiło sie teoretycznie:wszystkie tel regionalne,metro,zoom,polsat news i wiele innych,rowniez w hd ale..wierze ze bedzie to w koncu działało prawidłowo.dogadajcie sie poważnie z polsatemRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty