Nawet 9 rat za telefon zapłaci za Ciebie Play

Mamy coś, co rozjaśni powakacyjne powroty do pracy, szkoły czy na uczelnię 🙂

Wiemy, że dostęp do telefonów z górnej półki jest często ograniczony przez wysokie opłaty miesięczne. Chcemy nieco ułatwić możliwość wyboru flagowego urządzenia i obniżamy te opłaty, dzięki wydłużeniu spłaty telefonu na 36 lub nawet 48 miesięcy – tak, by każdy mógł wybrać najdogodniejsze rozwiązanie.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność takich urządzeń postanowiliśmy ruszyć z nową promocją – wystarczy przenieść numer i skorzystać z naszej oferty wraz z telefonem a my zapłacimy 6 lub nawet 9 rat za Ciebie!

A jakie to telefony?

Aby otrzymać aż 9 rat w prezencie wystarczy wybrać ofertę PLAY L lub PLAY HOMEBOX a także jeden telefon SAMSUNG lub XIAOMI – my polecamy na przykład:

Samsung Galaxy S20 lub Samsung Galaxy A51

 

a także Xiaomi Redmi Note 9 Pro lub Xiaomi Mi 10 Lite 5G

Z kolei dla fanów innych marek czy innych ofert też mamy prezent – aż 6 miesięcy bez rat!

Przypominam, że wszystko, o czym mówimy dotyczy naszych ostatnich ofert z 70 GB od 35 zł miesięcznie 🙂 Abonament obowiązuje przez dwa lata, natomiast opłatę za telefon można rozłożyć na trzy.

Promocja obowiązuje też w ofertach PLAY dla Firm – 9 opłaconych rat otrzymują klienci  BIZNES BOX PRO z wybranym modelem Samsung i Xiaomi. Natomiast 6 darmowych rat zyskują klienci pakietów BIZNES START, BIZNES BOX oraz BIZNES BOX PRO z każdym modelem telefonu.

A jutro podzielimy się z Wami także materiałami z naszej nowej kampanii, stay tuned! 🙂

Komentarze

 1. PiNOKIO pisze:

  Wygląda zachęcająco.Raportuj

  • Artek pisze:

   „wystarczy przenieść numer”
   Czyli dotychczasowi abonenci, którzy są w Play 5 czy 10 lat a skończyła im się właśnie umowa, dostali znowu kopa w dupę od operatora. Róbcie tak dalej a wkrótce wylądujecie na dnie, obok Titanica…
   Zapraszam do lektury:
   „15 tys. kart Play stracił jednak również w bazie klientów kontraktowych i to jest drugi taki kwartał z rzędu po wielu latach stałego wzrostu. Operator tłumaczy to efektem pandemii, ale jego konkurenci (przynajmniej Orange, który jako pierwszy opublikował wyniki za II kw.) takiego efektu nie zanotowali. Nie od dzisiaj w kuluarowych rozmowach można usłyszeć, że każdy nowy klient, pozyskiwany na obecnych warunkach rynkowych, to obniżenie poziomu EBITDA.
   Jeszcze gorzej wygląda ubytek (-34 tys.) w kategorii aktywnych klientów post-paid”.
   https://www.telko.in/play-traci-klientowRaportuj

   • Krzysiek Sylwerski pisze:

    Masz jakąś obsesję na punkcie Titanica 🙃Raportuj

    • Artek pisze:

     Fajny niezatapialny statek był. Tylko zaniedbał swoich pasażerów…którzy mu zaufali…i pocałowali dno.
     300.000 pasażerów niejakiego Playa opuściło już pokład, widząc co wyprawia kapitan, który ewidentnie ciągnie tego Playa na dno. Jeszcze sporo szalup zostało, więc pewnie sporo osób jeszcze się uratuje. Ja też już jestem jedną nogą w szalupie. Tak wiem, zaraz ktoś napisze zmień sieć jaki problem masz…
     Ładne opowiadanie Krzysztofie?Raportuj

     • Krzysiek Sylwerski pisze:

      Jak już chcesz tak liczyć to śmiało pisz, że przez te 13 lat istnienia z Play odchodziły miliony użytkowników 😉 I nawet jak ponad 70% przenoszących numer wybierało Play to już wtedy tonęliśmy. I jak byliśmy największym operatorem pod względem kart SIM jeszcze rok temu to tylko oznaczało to kolejne dziury w kadłubie.
      No ładne opowiadanie, szkoda że pozbawione logiki.Raportuj

  • grazia1963 pisze:

   A umiesz liczyć, wątpię.Raportuj

 2. niko pisze:

  36/48 miesięcy? umowa na 4 lata no tego jeszcze nie grali! Jesteście pierwsi naprawdę. Konkurencja powinna się od was uczyćRaportuj

 3. 0w pisze:

  Nie przywróci to utraty 300 000 abonentów jeśli jest takie olewanie klienta O czym świadczy powyższy, ubytek
  PS…. w czerwcu miał być RCS, mamy prawie połowę września i go nie ma.Raportuj

 4. Greenhead pisze:

  Oferta wygląda zachęcająco. Tylko dlaczego nie jest dostępna dla klientów przedłużających umowę? Czy tacy już się nie liczą?Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Zdecydowanie się liczą i mogą korzystać z ofert, które są opisane na przykład na naszej stronie 🙂 Natomiast ta promocja jest skierowana do osób przechodzących do Play 😉Raportuj

 5. Gustaw pisze:

  36-48 rat za telefon? A po 2 latach umrze bateria jak w moim obecnym ex flagowym LG… Dziękuję, nie skorzystamRaportuj

 6. Rapek pisze:

  Dalibyście Poco X3 NFCRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty