DUŻO, SZYBKO, GŁOŚNO – Nowy, muzyczny projekt Red Bull MOBILE

Red Bull MOBILE wystartował z kolejną edycją projektu spod szyldu #Takbardzo – tym razem w kolaboracji z trójką młodych i charyzmatycznych artystów rapowej sceny muzycznej. OKI, DZIARMA i Gverilla – to oni wspólnie z Red Bull MOBILE stworzyli mocny, energiczny utwór i mistrzowski teledysk zrealizowany na terenie funkcjonującej kopalni!

Wynikiem tej współpracy jest numer „TAK BARDZO”, w którym twórcy biorą na warsztat pragnienia, poszukiwanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz ambitniejszych celów. Zarówno teledysk jak i numer jest już dostępny online i możecie go odsłuchać – koniecznie #TAKBARDZO GŁOŚNO!

 

Mamy dla Was również ekstra niespodziankę! W ramach akcji możecie zagrać w specjalnie przygotowaną grę na Instagramie i Messengerze zaszytą w interaktywnym filtrze AR i wcielić się w jednego z bohaterów z teledysku walcząc o punkty, które możecie później wymienić na atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że zapoznacie się z instrukcjami na stronie www.redbullmobile.pl/takbardzo.

Więcej informacji na temat projektu i artystów, a przede wszystkim utwór i zrealizowany na jego potrzeby teledysk znajdziecie na stronie: https://www.redbullmobile.pl/takbardzo.

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  A ja wciąż w RBM:)Raportuj

 2. Magda pisze:

  Kiedy wchodzę z przeglądarki (przetestowałam 3 różne) na play24 i chcę do mojego konta podpiąć nowy numer – (lista numerów -> Dodaj nowy numer) – strona internetowa się zupełnie rozjeżdża. I to tak od 2 tygodni. Numer jest już zarejestrowany i chcę go tylko przypiąć do konta. Czy jest szansa że ktoś to naprawi?Raportuj

 3. Artek pisze:

  To jak Panie Krzysztofie Sylwerski? Będziecie mieli Samsunga Galaxy S20FE 5G w ofercie? Czy dalej Pan uważa, że to telefon widmo? 👏😂Raportuj

 4. mkkot pisze:

  Autorze, sprawdź sobie w słowniku języka polskiego co oznacza kolaboracja.Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Język jest bardzo żywą strukturą i niezmiennie ewoluuje – kolaboracja (czy nawet kolabo) w odniesieniu do prac artystycznych – zwłaszcza w muzyce czy modzie – przyjmuje dawne znaczenie określające po prostu współpracę. Mam nadzieję, że wyjaśniłem 🙂Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty