Tańsze połączenia na Białoruś [AKTUALIZACJA]

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Aktualizacja 2020-09-17

Play postanowił przedłużyć o dwa tygodnie promocję, w ramach której można dzwonić taniej z Polski na Białoruś. Będzie można z niej skorzystać do końca września tego roku. 

Wiemy, jak istotne jest utrzymanie kontaktu z bliskimi, zwłaszcza w przypadku kryzysowych sytuacji. W odpowiedzi na liczne apele postanowiliśmy obniżyć ceny połączeń z Polski na Białoruś.

Nowa stawka to 1 zł za minutę połączenia (do tej pory stawki były ponad dwukrotnie wyższe), obowiązuje we wszystkich ofertach i w przypadku połączeń zarówno na białoruskie numery komórkowe i stacjonarne.

Bardzo ważne – takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach. Niższa cena obowiązuje od dziś do 15 września, ale jeśli sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi nie będzie się zmieniać to dopuszczamy możliwość wydłużenia tego okresu.

Komentarze

 1. Rukki pisze:

  Dobry ruch👍Raportuj

 2. 0w pisze:

  A w Red Bull siema pl 1000 minut na Ukrainę to 25 zł a my w Polsce płacimy 30 groszy za minutę… czy to jest normalne?Raportuj

  • europolitan pisze:

   Trochę faktycznie coś jest nie tak.
   Z takim pakietem to rozmowy są tańsze na Ukrainę jak smsy w Polsce.
   Powinien być jeszcze pakiet na same rozmowy i smsy bez internetu.Raportuj

   • Krzysiek Sylwerski pisze:

    Z pakietem za 25 zł w Polsce macie nie 1000 minut a nielimitowane rozmowy. Do tego nielimitowane SMS-y i 10 GB danych. Porównuj proszę pakiet do pakietu – wtedy jest to uczciwe.Raportuj

 3. Lisette pisze:

  Kuhmo Ecsta ASTRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty