Kumulacja w Zapłać z Play – 3 x 15 zł na pierwsze zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store

Lubimy bardzo pozytywnie Was zaskakiwać. Tym razem chcemy trafić do szerszego grona.

Dla wszystkich klientów Play korzystających z ofert na abonament, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z płatności Zapłać z Play, lub robili to ostatnio ponad rok temu mamy niespodziankę. Tym razem promocja jest bardzo szeroko zakrojona i dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z Androidem, iOS a także użytkowników konsol Xbox 🙂

Od dziś do 25 października możecie zyskać zniżkę do 15 zł na pierwszy, dowolny zakup za pomocą Zapłać z Play w Google Play, App Store oraz Xbox (Microsoft) Store.

 Jak to działa?

Kupujesz płatną grę, aplikację lub dokonujesz w nich zakupu (na przykład subskrypcji premium lub dodatkowych funkcji) a my obniżamy cenę nawet o 15 zł. Zaakceptuj oryginalną kwotę, którą widzisz w sklepie a my obniżymy jej cenę przed dopisaniem jej do Twojego rachunku w Play:

 • jeśli kwota transakcji wyniesie 15 zł lub mniej – na fakturze opłatę za nią zrabatujemy do 1 grosza;
 • jeśli kwota transakcji wyniesie więcej niż 15 zł – na fakturze opłata za dany zakup zostanie pomniejszona o 15 zł.

Ważne informacje:

 • Ze zniżki można skorzystać tylko raz w danym sklepie.
 • Niewykorzystana kwota nie przechodzi na kolejne zakupy.
 • Można skorzystać ze z zniżki w każdym ze sklepów z osobna.
 • Potwierdzenie zniżki potwierdzimy SMSem zaraz po zakupie.
 • Obniżoną kwotę zobaczysz na fakturze i w aplikacji Play24.

 Co warto kupić w promocji?

W Google Play najpopularniejsze są Minecraft oraz Brawl Stars, dla rodziców polecamy wykorzystanie zniżki na aktywację mobilnych dodatków w aplikacji Librus.

W App Store klienci Play najczęściej dopisują do rachunku pakiet 50GB w iCloud, Apple Music oraz dokupują dodatki w Brawl Starts. Librus dla rodziców od września cieszy się dużym powodzeniem.

Wśród posiadaczy Xboxa bardzo popularne są zakupy w grach np. FIFA points czy V-dolce w Fortnite, do 20.10 dodatkowo 15 zniżki od Play można połączyć z super przeceną na wybrane gry Xbox, które są tańsze nawet o 60%.

Piszcie w komentarzach co udało Wam się kupić w promocji 😊

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do naszej dedykowanej strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie informacje jak skorzystać z promocji w poszczególnych.

Komentarze

 1. Artek pisze:

  Coraz bardziej mnie zaskakujecie na plus 👏😉👍
  Ostatnio dobra nocna środowa promka na smartwache a teraz 15zeta w Google Play. Librus mobilne dodatki już kupuje. Jeszcze czekam na jakąś fajną promke dla przedłużających umowę i 4 numery zostawię w Play…czekam już 2 miesiąc, mieliście dzwonić…i na razie cisza…😐
  @Krzysztof, przyśpiesz to 😉Raportuj

 2. ch3mn3y pisze:

  Jak to działa, gdy nie spełniam tego roku bez skorzystania w Sklepie Play? W innych sklepach mogę skorzystać i tylko w Sklepie Play jestem zblokowany?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty