Serial HBO Od nowa już w PLAY NOW

Od dzisiaj w PLAY NOW nowość, która spodoba się wszystkim fanom Wielkich Kłamstewek 🙂

W bibliotece HBO GO znajdziecie miniserial Od nowa, który opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach (w ich rolach Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Reżyserką serialu jest nagrodzona Oscarem, Emmy i Złotym Globem Susanne Bier (Nocny recepcjonista, W lepszym świecie). Twórcą produkcji jest David E. Kelley (serial HBO Wielkie kłamstewka), który odpowiada za scenariusz serialu. W rolach głównych zobaczymy: wyróżnioną Emmy, Oscarem oraz Złotym Globem Nicole Kidman (serial HBO Wielkie kłamstewka) i nominowanego do nagrody Emmy Hugh Granta (serial Skandal w angielskim stylu).

Cała produkcja to 6 odcinków, w których HBO zrobi to, co robi najlepiej – opowie emocjonującą i pełną zwrotów akcji historię w gwiazdorskiej obsadzie. Miniserial zobaczycie w PLAY NOW aktywując pakiet HBO – warto to zrobić, gdyż pierwsze 30 dni korzystania z pakietu jest bezpłatne, później tylko 20 zł miesięcznie. Co więcej, oglądanie HBO GO w PLAY NOW nie zużywa pakietu GB.

Komentarze

  1. Piotr pisze:

    Była aktualizacja tv boxa, zostały dodane funkcje dla przycisków A,B,C,D and jak do tad nie wiem jakie. Moglibyście te klawisze udostępnić jako skróty do aplikacji naszych, które sb sami przypiszemy.Raportuj

  2. My-mobile.pl pisze:

    Fajny serial premium z lokacja w NYC, ja tymczasem odkrywam Amazon Prime Video, ktory w tym miesiacu zastapi coraz slabsza platforme Netflix na moim jakze skromnym Apple TV 3rd, gdzie dedykowana appka daje rade ;o)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty