BLACK WEEK także w Wypożyczalni PLAY NOW i PLAY NOW TV

Zbliża się weekend – wiele osób znajdzie czas na film, zwłaszcza w gronie domowników. Aby umilić ten jesienny weekend i z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Was mega promocję, gdzie przeceniliśmy kilkadziesiąt filmów aż o 50%! Możecie je oglądać przez 48 godzin od zakupu i włączenia materiału po raz pierwszy.

Pamiętajcie – z Wypożyczalni PLAY NOW mogą korzystać osoby:

 • posiadające dostęp do PLAY NOW w ofertach abonamentowych
 • posiadające dostęp do PLAY NOW TV w ofertach telewizyjnych, z TV BOXem
 • posiadające oferty na kartę!

To ostatnie jest szczególnie ważne, bo osoby z pre-paidami mogą nie być świadome tego, z jak ciekawej oferty mogą korzystać.

Przejdźmy do konkretów – szczególnie polecamy 4 produkcje, ale na końcu wpisu znajdziecie kilkanaście innych pozycji, które warto sprawdzić, zwłaszcza jeśli do tej pory ich nie oglądaliście.

Sala samobójców. Hejter

Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy („Miasto 44”) to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt.

Listy do M. 3

Ten film opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Nie dość, że wracają w nim gwiazdy znane z poprzednich części to jeszcze dołączają do nich Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

My Little Pony – Najlepszy prezent

Trzecią z polecanych produkcji jest coś dla najmłodszych i ich rodziców. Piękna animacja opisująca wyjątkową świąteczną przygodę, pełna ciepła i magii, z ukochanymi bohaterami. Zobacz, jak Twilight Sparkle i inne kucyki spędzają święta! Idealnie wpisze się w rytm pierwszych świątecznych przygotowań.

Diego Maradona

Czas na smutniejszy fragment ze względu na śmierć Diego Maradony. W ramach pamięci o nim i przypomnienia sobie jego historii polecam Wam film dokumentalny, który specjalnie dodaliśmy do naszej akcji. To opowieść o jego talencie, geniuszu, charyzmie, ale i wydarzeniach poza boiskiem.

Wśród przecenionych filmów znajdziecie też między innymi:

Komentarze

 1. My-mobile.pl pisze:

  Diego jest tez w HBO GO w ramach suba platnego ;o)Raportuj

 2. Przemo pisze:

  Najpierw trzeba poprawić sobie zasięg Play żeby można było korzystać na Świerkowej w Krasnobrodzie… 0-1 kreska to nie ma rewelacji..Raportuj

 3. Tomasz pisze:

  A kiedy w ofercie na kartę PLAY NOWRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty