Pierwszy przejazd w iTaxi do 10 zł taniej

Od ponad pół roku osoby korzystające z abonamentu w Play mogą wygodnie płacić za przejazdy taksówkami zamawiane w usłudze Bilet iTaxi w ramach swoich comiesięcznych rachunków. Wybierając opcje „Bilet iTaxi” ma się gwarancję stałej ceny za przejazd niezależnie od czasu jego trwania – bez stref i taryf – przez całą dobę.

Dla osób, które chciałyby skorzystać z Biletu iTaxi, ale do tej pory tego nie zrobiły przygotowaliśmy zachętę – zniżkę do 10 zł na pierwszy przejazd z wykorzystaniem metody płatności „Zapłać z Play”!

Jak skorzystać z promocji?

  1. W aplikacji iTaxi aktywuj metodę płatności „Zapłać z Play”.
  2. Zamów kurs korzystając z opcji „Bilet iTaxi” (musisz podać adres odbioru i adres docelowy).
  3. Zaakceptuj wyświetloną na ekranie cenę biletu.
  4. Zniżka promocyjna za pierwszy bilet zostanie naliczona i potwierdzona SMS-em:
  • jeżeli cena biletu jest równa bądź niższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu w wysokości 1 grosz;
  • jeżeli cena biletu jest wyższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu pomniejszoną o 10 zł.

Dzięki tej promocji można łatwo przekonać się jak wygodne jest to rozwiązanie. Szczegóły oraz lista miast z dostępną usługą „Bilet iTaxi” można znaleźć na dedykowanej stronie.

Z iTaxi podróżujesz bezpiecznie!

Każdy realizowany kurs wykonywany jest z zachowaniem procedur zwiększających bezpieczeństwo Pasażera i Kierowcy. Samochody iTaxi są regularni ozonowane i dezynfekowane odpowiednimi środkami. Przy zamawianiu przejazdu można wybrać samochód, który dodatkowo posiada przegrodę ochroną oddzielającą Pasażera od Kierowcy.

Szczegóły na temat promocji i usługi „Zapłać z Play” znajdziesz także na naszej stronie poświęconej płatnościom.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty