Puchar Świata w skokach narciarskich w PLAY NOW

Co prawda ta prawdziwa, mroźna zima jeszcze nie nadeszła, ale już możemy poczuć jej przedsmak. W ten weekend nastąpi inauguracja Pucharu Świata, która odbędzie się w Wiśle na skoczni imienia Adama Małysza.

Oczywiście zawody zarówno w sobotę jak i w niedzielę możecie oglądać w PLAY NOW i PLAY NOW TV na kanale TVP1, który jest częścią pakietu podstawowego. A że weekend zapowiada się na chłodny to gorąco zachęcam do:

☕ zaparzenia herbaty

👨‍👩‍👧‍👦 zebrania się z domownikami

🛋 znalezienia wygodnego miejsca przed telewizorem, laptopem, tabletem czy choćby smartfonem

🎿 obejrzenia startu zawodów

Na początek zostanie rozegrany konkurs drużynowy. Przed rokiem triumfowali w nim Austriacy w składzie Philipp Aschenwald, Daniel Huber, Jan Hörl i Stefan Kraft. Na drugim miejscu uplasowali się Norwegowie. Podium uzupełnili Biało-Czerwoni – Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Powtórzenie tego wyniku na inaugurację sezonu jest celem minimum dla polskiej kadry.

W niedzielę skoczkowie rozpoczną walkę w klasyfikacji indywidualnej. Kryształowej Kuli z ubiegłego sezonu broni Stefan Kraft. Austriak nie zaliczy ubiegłorocznego konkursu w Wiśle do udanych. Uplasował się dopiero na 21. miejscu. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch, był wówczas trzeci. W pierwszej dziesiątce zameldował się jeszcze Dawid Kubacki. Wygrał Daniel-André Tande.

W PLAY NOW i PLAY NOW TV możecie sobie ustawić przypomnienie, dzięki czemu nie przegapicie ulubionych transmisji, programów, filmów czy seriali!

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle – konkurs drużynowy
sobota, godzina 16:00

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle – konkurs indywidualny
niedziela, godzina 16:00

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty