Rusza Akademia Team Play!

Udostępnij

Otwieramy nowy portal stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży! W Akademii Team Play znani twórcy internetowi i eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, zachęcając do wspólnego odkrywania świata i ciekawostek z wielu dziedzin. To bezpieczne miejsce, w którym najmłodsi, a także ich rodzice, znajdą inspirujące materiały do odnajdywania i rozwijania pasji oraz do wspólnych aktywności.

Dostępne materiały podzieliliśmy na kilka kategorii:

A każdą z kategorii będzie opiekował się wybrany mentor, oto ich lista:

Treści w Akademii Team Play są przeznaczone przede wszystkim dla osób w wieku 7-15 lat, jednak zaproszeni są zarówno młodsi, jak i starsi. Wiemy, że każde dziecko jest inne, a wiek nie zawsze jest wyznacznikiem poziomu umiejętności oraz zainteresowań.

Aby uzyskać dostęp do inspirujących treści mentorów i gości Akademii, należy zalogować się podając numer telefonu w sieci Play. Po zalogowaniu na wskazany numer użytkownik otrzyma SMS z linkiem weryfikacyjnym, po kliknięciu którego strona Akademii automatycznie się przeładuje z pełnym dostępem do całej zawartości.

Chcemy, żeby w Akademii Team Play każdy mógł odkrywać nowe możliwości! Brzmi dobrze? Z Akademii Team Play można już korzystać pod adresem www.akademiateamplay.pl!

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości