Świąteczna obniżka – taniej o 15 zł miesięcznie

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Specjalnie na święta dla osób przenoszących numer obniżamy abonament o 15 zł! Za jedynie 50 zł miesięcznie można mieć kompleksowy zestaw usług wraz ze smartfonem! Tym razem gwiazdą tej oferty jest zestaw – smartfon z opaską, która informuje o powiadomieniach, pozwala monitorować codzienną aktywność czy pokazuje dane o śnie.

W skład oferty wchodzi abonament z:

 • nielimitowanymi rozmowami na numery komórkowe
 • nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne
 • nielimitowanymi SMS-ami
 • nielimitowanymi MMS-ami
 • 7 GB danych
 • Amazon Prime Video na 6 miesięcy
 • Tidal na 3 miesiące

a do tego świąteczny zestaw – smartfon Samsung Galaxy A20s i smartband Samsung Galaxy Fit2 za 1 zł na start!

Taki zestaw to praktycznie wszystko, co niezbędne do kontaktu z rodziną, bliskimi i znajomymi oraz do codziennej rozrywki. Możecie także skorzystać z tej oferty nawet jeśli umowa u obecnego operatora kończy się aż za 6 miesięcy – przez ten czas abonament za usługi w Play wyniesie 0 zł, aż do faktycznego przeniesienia numeru.

Oczywiście w ofercie dostępna jest pełna gama innych smartfonów 🙂 Promocja jest limitowana czasowo. Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie.

Komentarze

 1. Patryk pisze:

  Czy będzie jakis zestaw świąteczny dostępny z telefonem 5G albo ogolnie promocja abonamentowa na telefon 5G (nie mylić z 5G ready)?Raportuj

 2. macq pisze:

  Po co Ci to 5G??? Po za tym masz pewność, że będziesz w zasięgu tej usługi?… :/Raportuj

 3. Angelika pisze:

  Czy jest taka umowa która polega na tym że płaci się miesięcznie abonament i co 2 lata się dostaje nowy telefon? I na jakiej zasadzie to działaRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty