Zniżka 10 zł także w moBiLET!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Wczoraj pisałem o listopadowej promocji na pierwszy przejazd z Biletem iTaxi, dzisiaj mamy dla Was newsa o bliźniaczej promocji z moBiLET.

Abonenci ofert Play oraz Red Bull MOBILE mogą do końca listopada skorzystać ze specjalnej zniżki. Każdy nowy użytkownik korzystający z metody płatności „Płać z komórką” może kupić pierwszy bilet parkingowy lub komunikacji miejskiej nawet 10 zł taniej. Usługa działa w ponad 100 miastach w Polsce!

Do skorzystania z oferty niezbędna jest aplikacja moBiLET (dostępna w Google Play, App Store i AppGallery), następnie należy:

  1. Założyć w niej konto i aktywować metodę płatności „Płać z komórką”.
  2. Wybrać bilet parkingowy lub bilet na przejazd.
  3. Zaakceptować cenę biletu wyświetloną na ekranie.

Zniżka za pierwszy bilet zostanie naliczona na rachunku Play i potwierdzona SMS-em:

  • jeżeli cena biletu jest równa bądź niższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu w wysokości 1 grosz;
  • jeżeli cena biletu jest wyższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu pomniejszoną o 10 zł.

To szybki, bezpieczny i wygodny sposób na korzystanie z parkingów czy komunikacji miejskiej a historia transakcji jest widoczna także w Play24. Szczegóły na temat promocji znajdują się na dedykowanej stronie.

Komentarze

  1. Ssssscxz pisze:

    Szkoda że ta opcja nie działa w ofertach na kartę. Chodzi mi o normalne kupowanie biletów w aplikacji. Nawet jakby były trochę droższe to chętnie Użytkownicy na kartę by korzystaliRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty