Antstream Arcade – Gry z lat 70/80tych na Twojej komórce

Dzisiejszy news bardzo ucieszy klientów Play, którzy pamiętają czasy Amigi, Comodore czy Atari i być może grali w takie klasyki jak Double Dragon, Space Invaders, Prehistoric Isle, Pac-Man czy Metal Slug. Stare gry bardzo często wspominamy z entuzjazmem, kojarzą się z latami młodości – czasem pozbawionym wszelkich trosk, kiedy to na graniu spędzaliśmy wiele godzin.

Co ciekawe wiele z tytułów, które wydawane były przed laty, nadal potrafią przynieść niemałą satysfakcję. Do tych czasów można wrócić nie tylko myślami. Dla tych, którzy czytają z zainteresowaniem mamy sposób, aby znów przenieść się do lat dzieciństwa. Od niedawna w Play można zasubskrybować Antstream Arcade, czyli platformę gier retro z ponad tysiącem starannie wyselekcjonowanych tytułów do wyboru.

Mając jedno konto, możesz grać na wielu urządzeniach (od konsol do gier po telefony i tablety), możesz zmierzyć się w rywalizacji z innymi graczami w ekskluzywnych wyzwaniach lub spróbować swoich sił w nieformalnych turniejach e-sportowych.

To obiecująca rozrywka na czas przerwy świąteczno-noworocznej. Klienci Play mogą łatwo uruchomić Antstream Arcade wchodząc na naszą stronę Zakupów Mobilnych. Do wyboru są dwa wygodne pakiety – tygodniowy za 8 zł oraz miesięczny za 25 zł.

Niezależnie na który się zdecydujecie, przy pierwszej aktywacji, pierwsze 7 dni skorzystacie zupełnie za darmo. Po założeniu konta i aktywacji subskrypcji należy pobrać aplikację na telefon, tablet lub komputer. Subskrypcję można włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

Wejdź do gry i wypróbuj już teraz. Przypomnij sobie dawne czasy – emocje gwarantowane.

Komentarze

 1. My-mobile.pl pisze:

  Google Stadia lepsza, bo pojdzie na Apple TV via iPhone i AirPlay ;o)Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   To dwie totalnie różne usługi – Antstream Arcade nastawione jest na gry retro, których na Stadii po prostu nie ma.Raportuj

 2. Marcin pisze:

  Witam,
  Proszę o sprostowanie bo piszecie bzdury. Nie wiem skąd wytrzasnęliście te ceny ale napewno nie z ich strony. Koszt miesięczny to 9,99 funtów lub 7,99 jeśli opłaca się za rok z góry. No chyba, że kurs funta tak spadł…Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty